dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dziennik wykończeń JoShi

Niekończąca się opowieść o zmaganiach inwestorów z ich domem, czyli próba odpowiedzi na pytanie kto kogo wykończy.

  1. Boazeria się kładzie

    W mniejszym pokoju dziecięcym brakuje już tylko sufitu i listew wykończeniowych





    Większy pokój też się już powoli kładzie (więcej zdjęć na blogu). Teraz jeszcze tylko trzeba Odpowiednio dobrać kolory, żeby koncepcja pomalowania wnętrze była gotowa kiedy przyjdzie pora na zakup farb.
    Tagi - katalog słów kluczowych: boazeria, pokój dziecięcy Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. KAFLE jako obudowa pieca/kominka

    Cytat Napisał DANIEL SIS Zobacz post
    Witaj. Opiszę możliwie krótko i rzeczowo sposób wykonania twojego kominka z dgp w obudowie kaflowej. Jednak w żaden sposób proszę nie łączyć tego sposobu z innymi technikami kominkowymi czy zduńskimi.
    Kilka słów o wkładzie. Decydujesz się na żeliwny, ok. Radzę poszukaj wkładu szczelnego, z dopływem powietrza z zewnątrz ( zuzia ma dopływ z zewnątrz ale to beznadziejne rozwiązanie a raczej chwyt marketingowy), może być monolityczny a więc i cięższy co wpłynie na
    ...
  3. Jezu jak się cieszę z tych króciutkich wskrzeszeń....

    Nie było mnie tu chyba całe wieki. Wykończeniówka czekała na lepsze czasy aż się doczekała.

    Deski w sypialni zrobione już dawno. wyglądają świetnie, tylko jętki jeszcze czekają na obłożenie:





    Z kopyta ruszyliśmy na przednówki i praca wre. Najpierw została ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: płyta gk, tapeta, tynk wapienny, wylewka podkład jastrych Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Deski w naszej sypialni

    Się robią. Koronkowa robota w okolicy narożników na pierwszej warstwie desek zrobiona. Wyszło ładniej niż się spodziewałam. Wiadomo ręczna robota w połączeniu z dokładnością i cierpliwością mojego męża. Wszystkie deski już są pobielone, tylko że zdjęcia mam nieco nieaktualne.



    Pierwsza warstwa czeka na olejowanie. Muszę tylko znaleźć najbliższego dystrybutora oleju Timberex ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: deski, poddasze Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Ogrzewanie na poddaszu

    Uruchomiliśmy wczoraj ogrzewanie na poddaszu. Wprawdzie brakuje jeszcze trzech grzejników w łazienkach (czekamy na transport), ale zdecydowaliśmy się na rozruch już teraz. Poddasze jest już całkowicie ocieplone a robi się coraz zimniej. Najwyższa pora więc zacząć je ogrzewać. Pewnie podskoczą nam rachunki za gaz, no ale trudno się mówi.
    Tagi - katalog słów kluczowych: centralne ogrzewanie, grzejniki Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 1 z 37