dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

olasosenko

  1. Dziennik Sosenki :)

    no coż minęły kolejne miesiące i nadal nie mogę napisać że coś się dzieje... kredytu jak nie było tak nie ma... budowa jak stała tak stoi...

    Z optymistycznych akcentów muszę się pochwalić że od czerwca 2009 zrzuciłam 22kg :D Nie chwaliłam się że jestem na dietce coby nie zapeszać :)

    ale sukces jest i jestem z siebie nieskromnie mówiąc baaardzo dumna :)

    Pozdrawiam wszystkich!!!
  2. Dziennik Sosenki :)

    O matko niech ten koszmarny rok już się skończy!!! jeszcze tylko 30 dni i może będzie lepiej...

    a może aż 30 dni :(( jeszcze się może tyle złego zdarzyć...

    Z wieści budowlanych: NIC

    a tak to w zeszły poniedziałek zrobiłam sobie wycieczkę eRką na sygnale do szpitala :(
    Diagnoza Ostre zapalenie trzustki spowodowane kamicą żółciową :/
    Leczyli do czwartku (kroplówa + absolutny zakaz spożywania czegokolwiek) i w czwartek ...
  3. Dziennik Sosenki :)

    Teraz to już w ogóle DRAMAT!!! Bank nie wyraził zgody na zmianę zabezpieczenia kredytu... Wg banku brat męża nie ma wystarczającej zdolności kredytowej :(( Rok temu miał? Teraz to chyba tylko sąd :( Wiecie ile się takie sprawy ciągną?

    MASAKRA!!

    Do tego mam grypę (mam nadzieję że sezonową :/ - już mi lepiej ;p )

    Siedzę w domku i mam za dużo czasu na myślenie - bo ręką i nogą nie mam siły ruszać....

    Może w przyszłym ...
  4. Dziennik Sosenki :)

    no i co? minęły kolejne 2 tygodnie i dalej nic :(

    zima się zbliża WIELKIMI krokami a kredytu jak nie było tak nie ma :(

    no cóż chyba zapadnę w sen zimowy i będę miała wtedy wszystko gdzieś!!! :evil:
  5. Dziennik Sosenki :)

    U nas dalej kicha... Do tego mojej Gabryśce kochanej wczoraj wsadzili nogę do gipsu :/ Gdyby kózka nie skakała...
    Noga na szczęście nie złamana ale bardzo mocno skręcony staw skokowy szyna na co najmniej 10 dni.. A Gabi jak to Gabi dalej fikatylko teraz na jednej nodze :)
Strona 2 z 9