dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ania i Bartek

  1. Dziennik Ani i Bartka

    1. Ślepa posadzka wylana! Pozostał tyko garaż, ale cała reszta już gotowa.
    2. W sobotę dekarze dokończyli swoją robotę!!! Nareszcie :evil:
    Narożnik zadeskowany, przeciekjące miejsca uzupełnione papą, uszczelnione kominy.
    3. W sobotę był ponownie Pan Adam od okien, wymierzył je jeszcze raz dokładnie. Jedyne co mnie załamało to drzwi tarasowe - będziemy mieć część stałą i część przesuwną. Obie wysokie na 2,34m. A ponieważ są tak ...
  2. Dziennik Ani i Bartka

  3. Dziennik Ani i Bartka

    Czwartek. Długi ten tydzień.
    Ale za to od poniedziałku Wuja Feliks, nasz Murarz, wylewa pierwszą posadzkę. Cały domek oprócz garażu jest już wylany! Hurraa!! Nie ma piachu i o porządek łatwiej teraz będzie:)
    Ja już kocham ten domek...
  4. Dziennik Ani i Bartka

    No tak, wróciłam do pracy i teraz już zupełnie zaniedbuję nasz Dziennik :cry:

    Ale mamy parę dobrych wiadomości!
    Od poniedziałku nasi Murarze zaczną wylewać zerową posadzkę! Bartek w miarę możliwości czasowych wyrównuje poziom piasku i ziemi, nawet ja ostatnio trochę na budowie sprzątałam :lol: Szkoda, że budowa trochę daleko i pogoda mało przyjazna, bo chętnie pokręciłabym się tam częściej. Uwielbiam nasz domek! I to chyba dobrze, że już mam ochotę ...
  5. Dziennik Ani i Bartka

    Na szczęście nie. Ale pojawił sie baner reklamowy naszej ekipy dachowej, więc duża szansa, że to byli oni.
    Oby.

    Zresztą...jak byłam mała, miałam ledwo ponad 10 lat, uwielbiałam buszować po rozpoczętych budowach z moim Braciszkiem, kuzynką i kuzynami. Niedaleko domu naszej Babci i Dziadka powstawało spore osiedle domków, myślę, że większość z nich "zwiedziliśmy", to były stany surowe otwarte, zupełnie nieogrodzone, dla nas frajda niesamowita:) ...
Strona 11 z 38