dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wwiola

  1. Marzenia do spełnienia - czyli dziennikWioli

    Strasznie dawno mnie tunie było. To znak chyba, że czas zamknąć dziennik. Co prawda parę spraw zostało do zrobienia, ale to już zrobi się w miarę dopływu środków.

    Jedna refleksja na koniec.

    To co się teraz zrobiło na rynku budowlanym przechodzi ludzkie pojęcie. Nam się udało wybudować "w ostatniej chwili". W ostatniej chwili przed horędalną podwyżką cen materiałów budowalanych (cement 700zł/t gdzie my płaciliśmy 280, gazobeton za ...
  2. Marzenia do spełnienia - czyli dziennikWioli

    Teraz troszkę zdjęć, już choć w minimalnym stopniu zagospodarowanego, otoczenia i tarasu.

    Wejście do domu. Na pierwszym planie sterczące prety to "zaczątki" ogrodzenia. Prosze uprzejmie o omijanie ich wzrokiem :D :D :D


    Shot with Canon PowerShot A520 at 2007-06-29


    Shot with Canon PowerShot A520 ...
  3. Marzenia do spełnienia - czyli dziennikWioli

    Dziś w nocy była straszna burza, nasze łóżko znajduje sie pod oknem dachowym i to tylko potegowało efekt grozy. Tak jak zwykle wręcz lubię burzę, tak tym razem sie bałam. Dom na wzgórzu, jeden z wyższych w okolicy, bez instalacji piorunkochronnej... No co prawda pobliski las jest wyższy i raczej również niedaleki zalew ściąga pioruny, to jednak nie było mi wesoło :roll: :roll: . Uspokoiłam się dopiero gdy przypomniełam sobie o jaskółkach i zasłyszanym gdzieś na wsi stwierdzeniu, ...
  4. Marzenia do spełnienia - czyli dziennikWioli

    Dziś w nocy była straszna burza, nasze łóżko znajduje sie pod oknem dachowym i to tylko potegowało efekt grozy. Tak jak zwykle wręcz lubię burzę, tak tym razem sie bałam. Dom na wzgórzu, jeden z wyższych w okolicy, bez instalacji piorunkochronnej... No co prawda pobliski las jest wyższy i raczej również niedaleki zalew ściąga pioruny, to jednak nie było mi wesoło :roll: :roll: . Uspokoiłam się dopiero gdy przypomniełam sobie o jaskółkach i zasłyszanym gdzieś na wsi stwierdzeniu, ...
  5. Marzenia do spełnienia - czyli dziennikWioli

    Zaczęła się mania ogrodowo - roślinkowa. Co raz coś tam dokupuje, coś tam dostaję. Mam już clematisy szt 2, i wiciokrzew i bukszpan i glicynię, która jest moja pierwszą ogrodową porażką. Kupiłam piekną sadzonkę z nowymi pąkami, wyglądała zdrowo i wiarygodnie. I niestety w pierwszą noc przyszedł mróz i po glicynii. Czy odbije ? Mam poważne wątpliwości.

    Dziś przyszedł czas na kwiatki tzw. "balkonowe". Nie mam balkonu za to mam okna i parapety, ...
Strona 1 z 45