dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wwiola

  1. Marzenia do spełnienia - czyli dziennikWioli

    I jeszcze :

    Kominek co prawda juz pokazywałam, dzis wygląda on tak :



    Pokój rodziców



    Jedyna prawie wykończona łazienka:




    ...
  2. Marzenia do spełnienia - czyli dziennikWioli

    Tak przeglądam ten swój dziennik i niemal wcale nie ma w nim zdjęć z wnętrza. Czas naprawić to niedopatrzenie. Co prawda nie ma czym się chwalić, bo nie są to wnętrza tak piekne jak w katalogach, ani nawet jak te na tym forum, ale co tam.

    Pokój dzienny szumnie zwany salonem :



    Część wypoczynkowa :


    ...
  3. Marzenia do spełnienia - czyli dziennikWioli

    Elewacja skończona (prawie). Zostały do zamontowania kratki wentylacyjne dachu. Znów mogę dopisać firmę, a raczej ekipę na białą listę. Szybko i sprawnie, ale nie tanio. Kolejny raz potwierdza się teza, że dobry wykonawca nie jest tani. I warto czasem zapłacić więcej za fachową i terminową robotę. I nie było to jakoś znacząco "więcej". Po prostu cena rynkowa.

    A teraz efekty ich pracy :

    Elewacja frontowa :
    ...
  4. Marzenia do spełnienia - czyli dziennikWioli

    uhhhhh dawno mnie tu nie było.

    Zaglądam na muratora, ale raczej tylko na forum "pamiętajcie o ogrodach", bo to temat najbardziej aktualny dla mnie. Teraz jednak zmieniło się o tyle, że wykonywana jest elewacja ( w końcu). Nie obyło się oczywiście bez problemów, gdyż umówiona ekipa na 2 tyg przed terminem odwołała robotę. Całe szczęście udało się znaleźć kogo innego. Tym razem zaakceptowałam cenę rynkową (więć nie najniższą), ale za to póki ...
  5. Marzenia do spełnienia - czyli dziennikWioli

    Może trochę zdjęć ?

    Bardzo proszę :

    Tak dziś wygląda dom z podjazdem. Na pojazd samochodopodobny na podjeździe proszę nie zwracać uwagi :D





    Na tym trapezie między polbrukiem będą rosły jakieś roślinki.

    ...
Strona 2 z 45