dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wwiola

  1. Marzenia do spe?nienia - czyli dziennikWioli

    Podjazd został wykonany i rozliczony w ciagu 3 dni ! To lubię. Szybko, dobrze, bez kłopotów. Kolejny, niestety z tej mniejszej połowy, fachowiec do polecenia !

    Teraz szukam siły roboczej do wykonania ogrodzenia. Jak zwykle, główny nacisk kładziemy na "tanio", ale w tym roku to chyba nierealne. U sąsiadów już pieknie. Ogrodzone, trawka rośnie, krokusy kwitną (ach jak ja zazdroszczę im tych krokusów !!!) elewacja. Cud, miód. A ja nawet nie mam czym się pochwalić ...
  2. Marzenia do spe?nienia - czyli dziennikWioli

    No takiej ekipy jeszcze nie miałam. 2 dni pracy i podjazd prawie gotowy. Oto efekty pracy wczorajszego dnia :



    Byłam w ciężkim szoku, bo potężna ekipa w ilości 2 ludzi przez jeden dzień wykonała całą podbudowę podjazdu (10cm piaskui 10cm betonu) i ułożyła obrzeża.

    Gustowna kupka na srodku to ziemia do wyrównania między obrzeżami. W tym miejścu będą jakieś roslinki ...
  3. Marzenia do spe?nienia - czyli dziennikWioli

    No nareszcie znów coś się dzieje :D :D :D . Co prawda narazie został pieknie zniszczony nasz prowizoryczny podjazd z trelinki i bloczków betonowych, ale nazywa się to korytowaniem hehe. Czyli mówiąc po naszemu podjazd się robi. Hurrraaa.
    Błoto tej jesienio/zimo/wiosny dało się nam już dość mocno we znaki i postanowiliśmy zacząć właśnie od tego. I tym razem nie chciałam już "tanio" a dobrze i bez kłopotów. (Rychło w czas - jak budowa skończona niemalże ...
  4. Marzenia do spełnienia - czyli dziennikWioli

    Strasznie daleko spadł mój dziennik, ale trudno sie dziwić, bo nie ma o cyzm pisać. Spraw budowlanych jak na lekarstwo.

    Jedynie kotłownia doczekała się sufitu, jeszcze tylko jakieś drzwi i w 100% będzie oddzielona od garażu. Można będzie utrzymywać wyższą temperaturę i łatwiej będzie utrzymać zadaną temperaturę wody w zbiorniku. Narazie niestety jest tam niewiele cieplej niż na zewnątrz (o ile jest cieplej) więc bardzo dużo gazu poszło na ogrzanie wody. ...
  5. Marzenia do spełnienia - czyli dziennikWioli

    Lada chwila kolejny sąsiad się wprowadza do swojego domu i takim sposobem nasze osiedle będzie się składało z ... 3 domów :D . Zima w tym roku była łaskawa to i roboty wykończeniowe przebiegały bez zakłóceń. Kolejny tez pewnie wprowadzi się jakoś w maju, bo tynkują właśnie i trochę jednak zima pokrzyzowała im plany.
    Od wiosny za to rusza kilka kolejnych budów i aż się boje co to będzie. Jeden wielki plac budowy. Nawet na jednej z działek ma powstać... kościół ...
Strona 3 z 45