dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

emilus18

  1. Domek Emi Sławka i Nisi Z68

    Dziś mieliśmy kolejny sklepowy maraton. Niestety im więcej sklepów tym mniej wiem..., tzn więcej rzeczy mi się podoba i to co wcześniej było na 100% teraz jest juz tylko na 50%...

    Byliśmy w Casto w Skierniewicach - da się znaleźć parę rzeczy, ale najbardziej urzekła mnie podłoga z akacji w kolorze czekolady...

    I w Komforcie - tu interesowały nas podłogi. Najbardziej chyba te:

    ...
  2. Domek Emi Sławka i Nisi Z68

    Dziś mieliśmy kolejny sklepowy maraton. Niestety im więcej sklepów tym mniej wiem..., tzn więcej rzeczy mi się podoba i to co wcześniej było na 100% teraz jest juz tylko na 50%...

    Byliśmy w Casto w Skierniewicach - da się znaleźć parę rzeczy, ale najbardziej urzekła mnie podłoga z akacji w kolorze czekolady...

    I w Komforcie - tu interesowały nas podłogi. Najbardziej chyba te:

    ...
  3. Domek Emi Sławka i Nisi Z68

    Zapomniałam dopisać, że zakupiliśmy też 200 szt stempli 3m. koszt 1200 PLN


    To najnowsze fotki z budowy, a raczej naszego pobojowiska :-?



    widok na salon - teraz juz sie lepiej prezentuje niż ostatnio. Te resztki Silki - po docinkach bedą oczywiście do reklamacji z powodu popękania. Reklamacja już została uwzględniona i w zależności czy trzeba będzie dowieźć silki ...
  4. Domek Emi Sławka i Nisi Z68

    Zapomniałam dopisać, że zakupiliśmy też 200 szt stempli 3m. koszt 1200 PLN


    To najnowsze fotki z budowy, a raczej naszego pobojowiska :-?



    widok na salon - teraz juz sie lepiej prezentuje niż ostatnio. Te resztki Silki - po docinkach bedą oczywiście do reklamacji z powodu popękania. Reklamacja już została uwzględniona i w zależności czy trzeba będzie dowieźć silki ...
  5. Domek Emi Sławka i Nisi Z68

    I kolejne wydatki

    gwoździe, nakrętki itp. razem jakieś 12 kg - 141,58
    drut wiązałkowy 15 kg - 90,00
    architekt - zaliczka 1000 zł

    A teraz najgorsze :evil:
    Musimy zrobić projekt zamienny - zmiana kształtu lukarny (a właściwie poprawienie błędów z adaptacji).
    Nasza wspomniana już cudowna Pani od adaptacji (niech ją mrówki pogryzą...) za poprawienie swoich błędów zażyczyła sobie 1800 :o jak mąż mi powiedział to kazałam ...
Strona 11 z 47