dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

emilus18

  1. Domek Emi Sławka i Nisi Z68

    Troche mi to zajeło :)
    Stan "zero" - 34.730,00
    mury wew ni zewn.,konstrukcja dachowa, tarasy, deskowanie, papa i co tam jeszcze było potrzebne - 115.562,90

    RAZEM SSO na dzień 14 maja 2010r wyniósł : 150.636,90 + 7535 ogrodzenie

    Mam nadzieję że niczego nie pominęłam. A jeśli tak, to były to niewielkie kwoty...
  2. Domek Emi Sławka i Nisi Z68

    Wczorajsza impreza była przednia, chociaż najlepsze mnie ominęło :( o musiałam jechać z dzieckiem do domu bo juz ledwie żyło po całym dniu biegania... Szanowny małżonek wrócił po 23 :) prawie o własnych siłach;) na otrzeźwienie na dziś wymysliłam sprzątanie działki i zasypywanie ocieplonych fundamentów :)

    Ale co do spraw bardziej przyziemnych:
    Kierbud przyjął domek. Pracę murarzy ocenił na 4+ i powiedział że można ich z czystym sumieniem polecać, ...
  3. Domek Emi Sławka i Nisi Z68

    zapłaciłam 672 zł za cement. króciutka wizytacja działki - mamy piękne schody tarasowe i wejściowe - niestety nie można ich jeszcze sprawdzić bo dopiero dziś je zalewali... podobno bezpieczne chodzenie dopiero we czwartek :) jutrzejsza impreza potwierdzona:lol2::lol2::lol2::wave:

    dzwoniłam też za przyłączami wody i gazu. Wypunktować chyba najlepiej co by wbić to sobie do głowy i zapamiętać:
    1. Zrobić mapkę geodezyjną z naniesionymi fundamentami budynku ...
  4. Domek Emi Sławka i Nisi Z68

    Ale piękną fotką stronkę zaczęłam :)

    Zapłaciłam właśnie ostatnią część z rozliczenia za materiały budowlane - 5850,00. Jutro dedline a nie będzie nas w domu...
  5. Domek Emi Sławka i Nisi Z68

    ostatnie fotki :)

    spiżarka - trochę mikroskopijna wyszła, ale dobra i taka :)


    taras z piątku - po częściowym zagęszczeniu i wielkiej zlewie... dziś dosypali kolejną warstwę piasku i od nowa zageszczali :)


    ocieplone fundamenty przed burzą :)
    ...
Strona 2 z 47