dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

emilus18

  1. Domek Emi Sławka i Nisi Z68

    oto mężowa kuchnia :) - 11.500 brutto z montażem. Bez AGD oczywiście. I bez tego okropnego okapu ...

  2. Domek Emi Sławka i Nisi Z68

    Urlop, urlop, urlop!!! Niestety pracowity...

    na działce po ostatnich zlewach POWÓDŹ!!! Dobrze, że szybko wsiąka. Niestety nie udało się zasypać ocieplonych fundamentów przed zlewą i wszędzie stoi woda:jawdrop: Boję się że to wszystko przesiąkło do bloczków i teraz będzie lip:bash:

    Dziś musieliśmy zamówić kolejny piasek - tym razem do wylewki na taras - 30 TON!!!!!!!!! Bagatela 750 zł
    I 1,5t cementu mają przywieść jutro. No, i moi drodzy ...
  3. Domek Emi Sławka i Nisi Z68

    I znowu pieniążków ubyło...

    za dodatkowe bloczki na ściany działowe - 140 szt 560 zł!!
    przedwczoraj 30t piasku zasypowego - 500, dziś dodatkowe 15t - 350 zł - wszystko w taras i schody przed domem. Orientacyjnie zmierzyliśmy taras i wyszło nie 30 a 40!!! m2
    dodatkowa paczka styro - 36,25

    Dogadałam się też z Panem od dachu - trochę zwiększyła się powierzchnia (...) ale udało się że za 10 tys panowie zrobią. Trochę zaczął marudzić że ...
  4. Domek Emi Sławka i Nisi Z68

    Kochani,

    serdecznie WAM dziękuję!!! Właśnie stuknęło mi 10 tys odwiedzin :) choć pewnie część z tego sama wyprodukowałam...



    * Odpowiedzi: 116
    * Odwiedzin: 10.077
    * Ocena0 / 5

  5. Domek Emi Sławka i Nisi Z68

    Obrzydliwa pogoda!!!! Taras i schody zaczęły się robić, ale przez tą cudowną majową pogodę panowie kończą najpierw ścianki działowe. Zabrakło trochę Silki na działówki, więc dosztukowaliśmy gazobetonem...bo za drogo by sprowadzać 1 paletę...
    Fotki jutro lub w sobotę - bo dziś wróciłam po 20 i trochę ciemno na zdjęcia. Za parę dni może zacznę wklejać pierwsze (a właściwie ostatnie) wizualki. Pytanie tylko czy mi się uda je wkleić... Dziś poprosiłam architekta ...
Strona 3 z 47