dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

mazo

  1. Dziennik Mazo. Miała być Jaskółka, a będzie pr. indywidualny

    Pojechaliśmy wczoraj na działkę, po kilku tygodniach nieobecności. Zobaczyć zaczątki dachu i drogę. Obejrzeliśmy dach, nagle przypomniało mi się, że nie obejrzałam drogi od podjazdu do domu, patrzę - nie ma... Okazało się, że droga zrobiona, utwardzona pięknie, ale nie ta... to droga publiczna, dojazd do naszej działki... Zrobiło mi się gorąco... 6 tysięcy... Mąż akurat rozmawiał przez telefon, kiedy mu to pokazałam, zrobił się lekko blady...
    Na szczęście okazało ...
  2. Dziennik Mazo. Miała być Jaskółka, a będzie pr. indywidualny

    Co prawda nie widzieliśmy jeszcze więźby na żywo, ale zdjęcia już mam:





  3. Dziennik Mazo. Miała być Jaskółka, a będzie pr. indywidualny

    A może jednak wykorzystam ten pomysł z komiksem w łazience... Mam coś na oku.
  4. Dziennik Mazo. Miała być Jaskółka, a będzie pr. indywidualny

    Coś jeszcze chciałam napisać?
    Mam pomysł na obraz w salonie - komiks. Może przetworzone komiksowo zdjęcie naszej czworki? W ogóle w domu ma być dużo naszych czarno-białych zdjęć, wykorzystamy te, które teraz wiszą na jednej z ścian w mieszkaniu i chcemy zrobić też jakąś fajną sesję w studio.

    Podoba mi się coś takiego, chociaż raczej łazienki tak nie zaaranżuję :wink:

    ...
  5. Dziennik Mazo. Miała być Jaskółka, a będzie pr. indywidualny

    POkoje dziewczynek będą w bieli z kolorowymi dodatkami. Młodsza odziedziczy to, co w tej chwili ma starsza (pokoik całkiem nowy), czyli regał i stoliczek z krzesełkami Tra Present. Starsza będzie miała swoje obecne proste białe łóżko, 1 lub 2 białe regały na książki, białe biurko (pewnie z I.), jakąś komodę, kilka wiklinowych koszy na zabawki (ma je w tej chwili - gdzieś trzeba je upchnąć :D). Dodatki - czerwona krateczka, jakieś kwiatki. Nie ma być romantycznie, chociaż ...
Strona 2 z 9