dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

mazo

  1. Dziennik Mazo. Miała być Jaskółka, a będzie pr. indywidualny

    Kuchnia:
    - biały abstrakt z Ikei, do tego drewniany blat, chyba dębowy, chociaż widziałam na zdjęciach zaolejowany i wydawał mi się zbyt ciemny. (Niezbyt oryginalnie, ale nie wyobrażam sobie kuchni innej niż biała, mam nadzieję, że dodatki uczynią ją mniej sztampową)
    - stół: docksta z I.
    ,
    - jesli uda mi się kupić, to bardzo chętnie oryginalne krzesła ...
  2. Dziennik Mazo. Miała być Jaskółka, a będzie pr. indywidualny

    Antersola: najfajniejsza byłaby szklana balustrada, ale to chyba dla nas za drogie rozwiązanie, więc chyba coś w tym stylu:

    Do tego dodałabym jeszcze więcej poziomych barierek pod postacią kolorowych linek, widziałam coś podobnego na fotoforum Gazety (chyba u taje).
    Podoba mi się też coś takiego (bezpieczniejsze):
    ...
  3. Dziennik Mazo. Miała być Jaskółka, a będzie pr. indywidualny

    Mało do tej pory pisałam o tym, jak ma wyglądać nasz dom od środka, trzeba się za to zabrać.
    Kolorystyka: szary, biały, drewno. Do tego niewielkie plamy w jakimś żywszym kolorze.
    Salon:
    - ściany: białe, oprócz jednej (pomiędzy kuchnią a salonem), która będzie obłożona najprawdopodobniej płytami włóknisto-cementowymi.
    - podłoga: dębowy parkiet
    -meble: szaro-grafitowa kanapa modułowa, fotel w kolorowe kwiaty (czy coś w tym stylu), czarny/biały/dębowy ...
  4. Dziennik Mazo. Miała być Jaskółka, a będzie pr. indywidualny

    Wolno, ale coś się zmienia:







    W styczniu ma być zrobiony dach. Tymczasem stwierdziliśmy, że wybrana przez nas dachówka nie do końca nam się ...
  5. Dziennik Mazo. Miała być Jaskółka, a będzie pr. indywidualny

Strona 3 z 9