dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

mazo

  1. Dziennik Mazo. Miała być Jaskółka, a będzie pr. indywidualny

    Trzecia koncepcja
    Prace nad projektem postępują. Zmienił się trochę rozkład pomieszczeń: powiększyła się kuchnia, wiatrołap, pomieszczenie gospodarcze i WC. Ale za to zmniejszył się salon.



    W poprzedniej wersji kanapa stała bliżej jadalni, tam też miało być małe okno, nad kanapą (na ścianie frontowej). Cały czas jest problem z kozą, nie ...
  2. Dziennik Mazo. Miała być Jaskółka, a będzie pr. indywidualny

    W końcu wybrałam się zobaczyć naszą działkę wiosną - byłam tam tylko raz, kiedy ją znaleźliśmy. Jest pięknie... Ech... Zachwyciłam się bujną zielenią i trochę przeraziłam zacienieniem... Działka wydawała mi się szersza, chyba stałam wtedy na początku ziemi sąsiada :wink: Cały czas wyobrażałam sobie, ile to będzie przestrzeni między tarasem a drzewami na skraju działki - nie będzie jej aż tyle.

    Widok na wschód - z tej strony będzie taras.(zdjęcie ...
  3. Dziennik Mazo. Miała być Jaskółka, a będzie pr. indywidualny

    Dzieci śpią, więc mogę napisać więcej o zmianach, które mają być wprowadzone w projekcie i o naszych wątpliwościach.

    Wyjście na taras ma być tam gdzie duże okno, przesuwka - drogie rozwiązanie, wiem, ale sama konstrukcja domu jest prosta - to jedyna ekstrawagancja z naszej strony. No i elementy drewniane na fasadzie, taras...
    Z kuchni jest też wyjście na taras, wiem, że to będzie trakt spacerowy, lepiej, żeby był tam, niż w salonie, gdzie planujemy parkiet. ...
  4. Dziennik Mazo. Miała być Jaskółka, a będzie pr. indywidualny

  5. Dziennik Mazo. Miała być Jaskółka, a będzie pr. indywidualny

    Zaczynam prowadzenie dziennika budowy! chociaż do rozpoczęcia budowy jeszcze dłuższa chwila. Na razie mamy działkę:







    ...
Strona 9 z 9