dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Edyta M

  1. Ile za po?o?enie ceg?y klinkierowej?

    Cytat Napisał Edyta M Zobacz post
    Witam
    Zgodnie z tematem postu ( poniewaz jestem po pierwszych doswiadczeniach z " klinkierowcami " ) cena w malopolsce 2,5 zl. - 3 zl. od polozenia cegly klinkierowej ( w tym oczywiscie fuga i impregnacja ) . U mnie zostalo polozonych 1540 klinkierow na dwoch kominach cena 2,60 zl. za cegle . Wyglada ok. jedyne moje zastrzezenie to ilosc zuzytej zaprawy o ile mi wiadomo to srednio zuzywa sie 1 kg. na cegle ..... u mnie na w/w ilosc cegiel zuzyto 69 workow 25 kg. ....... czyli ZMARNOWANO
    ...
  2. Moja CHOMICZOWKA

    Hejka , Hejka
    Dzisiaj 8.06.2010 tylko szybciutki wpis ...:cool: Pan hudraulik rozkladal kanalize podposadzkowa , a Ekipa konczyla zasypywanie drenazu wokol domku .
    Fotki wkleje w srode wieczorkiem czyli u Was bedzie juz czwartek :yes::yes:. Sorrki , ale czas zwariowany ......
    Buziaki :hug:
  3. Moja CHOMICZOWKA

  4. Moja CHOMICZOWKA

    NO i jak Wam sie to moje budowanie podoba ???? :stirthepot::stirthepot::stirthepot:
  5. Moja CHOMICZOWKA

    Ekipa pracowala do godziny 18:00 !!!!! jutro ( wtorek ) ciag dalszy prac przy drenazu ...... wchodzi rowniez Pan Hydraulik :yes: .....
    Spieszymy sie zeby wykorzystac ciepla pogode ....... a przed nami jeszcze dUUUUUUzo pracy .
    :yes:
Strona 1 z 22