dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Edyta M

  1. Moja CHOMICZOWKA

    Dzisiaj 19.05.2010 pojawil sie inny temat ...... fundamenty zalane ( wiec temat juz stary :x ) ale zeby tego bylo malo to pojawila sie DZIURA W DRODZE i to tej ktora mamy dojazd do dzialki .......
    A bylo to tak :eek: zaczyna sie jak bajka , ale bajkowo nie bedzie .....
    Moja sasiadka odkryla , ze cos tak jakby mokrawo zrobilo sie na drodze , wiadomo ulewy wiec normalna rzecz , ale nie to mokre to takie troche jak gabka i nagle droga zaczela sie osuwac jak ruchome piaski :eek: . Po chwili ...
  2. Moja CHOMICZOWKA

    Dzisiaj 18.05.2010 nawet nie wkleje fotek .............. powiem tylko wody przybylo :bash: moje sliczne fundamenty skapane w blocie .......
  3. Moja CHOMICZOWKA

    Moj domek gospodarczy nie wyglada najlepiej ...... szalunki na fundamenty mokna w tym cholernym deszczu :mad::mad::mad::mad::mad:

    Uploaded with ImageShack.us

    Uploaded with ImageShack.us
    Czy umiecie jakos pocieszyc zmartwiona inwestorke ..... wiem , ze bedzie dobrze zal mi tylko tego ZALANEGO betonu , no coz Kochani jedno jest ...
  4. Moja CHOMICZOWKA

    Witajcie
    Wrzucam kilka fotek , ale ostrzegam :
    OGLADANIE TYCH ZDJEC :
    1. TYLKO DLA OSOB O MOCNYCH NERWACH
    2. NA WLASNA ODPOWIEDZIALNOSC
    3. MOZE GROZIC CALKOWITYM ZNIECHECENIEM DO DALSZEGO BUDOWANIA

    Uploaded with ImageShack.us

    Uploaded with ImageShack.us
    ...
  5. Moja CHOMICZOWKA

    15.05.2010 Panowie wyczyscili deseczki jak obiecali , posprzatali plac budowy i jeszcze zaszalowali budyneczek gospodarczy , aaaaaaaaaa i powieszona zostala apteczka w blaszaku tak na wszelki wypadek gdyby ktos zrobil sobie KUKU na budowie :bash:

    Uploaded with ImageShack.us

    Uploaded with ImageShack.us
    :hug:
Strona 12 z 22