dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Komentarze

  1. Avatar ewanz
    Coraz więcej osób zauważa, że inne dzienniki są lepiej zorganizowane ...
  2. Avatar Mona7
    Oj kurcze coraz więcej osób się przenosi, nie połapię się w 2 dziennikach
  3. Avatar Mona7
    Piękne schody. Będę miała bardzo podobne
  4. Avatar adk
    Fajnie, śliczny domek będzie.
  5. Avatar Mona7
    Oj śliczne schody, tym bardziej mi się podobają, że będę miała podobne
  6. Avatar monika i lukasz
    Juz nie długo kochana, już niedługo
  7. Avatar Joanna&Mariusz
    Piękne schody Moniko, ja muszę zapylać po drabinie
  8. Avatar adk
    Bardzo ciekawa oferta - jak dostajesz cenę to wiesz już wszystko. A nie "Pani ale ja to za sam styropian liczyłem" .
  9. Avatar adk
    Suknia śliczna - tez w moim stylu, prostota i elegancja .
    Pozdrawiam i zdrowych Poświąt życzę
  10. Avatar monika i lukasz
    podziwiam, że projektowałaś. Ja niestety chyba bym sobie nie poradziła. Z sukienką ślubną musiałam mieć tak, że włożę i poczuję że to ta. Zresztą zupełnie co innego podobało mi się na zdjęciach, zupełnie co innego na manekinach, a zupełnie co innego na mnie

    A tak poza tym to ty kochana z mojej okolicy jesteś
  11. Avatar Mona7
    W tym samym salonie szyłam suknie ślubną, tylko nie wybierałam z gotowych tylko z Panią Wróbel projektowałyśmy bo jakoś miałam swoją wizję. Bardzo profesjonalny salon a suknie wybrałaś super w moim stylu
  12. Avatar monika i lukasz
    u nas chciał jedynei z faktur przelewowych. ja byłą faktura gotówkowa, lub jakaś informacja, że zapłacono to nie.
  13. Avatar kasjot
    Nasz urząd skarbowy nie chciał żadnych potwierdzeń zapłaty. Widać co urząd to inny zwyczaj.
  14. Avatar Mona7
    Gratuluję nagrody ja też ostatnio dostałam, ale niestety nie aż tak wypaśną. Baw się dobrze
  15. Avatar ellik
    Miałam to samo ostatnio na poczcie (odbiór awizowanego poleconego); kolejka ludzi długa, wszystko posuwa się do przodu mozolnie, stoję już od pół godziny i nagle pani zamyka okienko bo ma przerwę. Szlag człowieka może trafić.

    Super z tymi nartkami I ze zwrotem VATU też
  16. Avatar Mona7
    Hihihi bardzo żart mi się podoba szczególnie, że tez pod zakamuflowanego Niemca podpadam choć kurcze z językiem niemieckim to u mnie na bakier Ciekawe czy u nas też taka technologia w Pilchowicach czy z racji bliskości do Radiostacji Gliwickiej i z zemsty za wydarzenia, które tam miały miejsce Niemcy też nas wykluczyli (a wtedy to już nie wiem kim jestem)
  17. Avatar monika i lukasz
    Viga próbuj być może się uda. moim zdaniem trzeba bedzie może troszkę skuc wylewkę i zbrojenie wcisnąć w ścianę. Zapytaj kier buda
  18. Avatar Viga
    Choinka! Szkoda, że wcześniej nie wiedziałam, że jednak można jakoś doczepić schody betonowe, mimo, że w projekcie były drewniane. Mąż mi cały czas mówił, że się nie da. A ja uwierzyłam mu na słowo. Niestety teraz już "musztarda po obiedzie", bo podłoga razem z ogrzewaniem już zrobione. 2 miesiące za późno. I teraz bujam się ze schodami drewnianymi.
  19. Avatar Joanna&Mariusz
    Monika, jak ładnie prace idą do przodu u Ciebie i problem schodów rozwiązany ostatecznie
  20. Avatar ellik
    Kurcze...szkoda, że tak wyszło z tymi schodami.
Strona 1 z 7