dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

batata

  1. Góralska chata do przeniesienia- dziennik bataty

    Kala, Akselek, Maciej, Jeżyk! Witajcie.:)

    Na forum co innego, a tu co innego- cieszę się, że wpadliście z wizytą! :D

    Maćku, oczywiście masz rację, że zmiany będą. Już architekt nas naprostuje.;)
    Co do kotłowni- pewności nie mam co dla mojego męża oznacza kotłownia. Mówił coś o bojlerze na wodę czyli może TO jest kotłownia?;) Ja tam chcę mieć pralkę i sznurki. :D Myślimy o solarach na dachu i oczywiście o wykorzystaniu kominka do ogrzewania ...
  2. Góralska chata do przeniesienia- dziennik bataty

    Cytat Napisał osioek Zobacz post
    Bardzo fajna działka i chatka.

    Mam tylko nadzieję, że owa linia brzegowa nie oznacza ogrodzenia do samej wody albo nawet kilka metrów w głąb? :)
    Witam w góralskiej chacie nad jeziorem. :D

    Na razie ogrodziliśmy się tak do 2m. od jeziora. Są jednak sąsiedzi, którzy mają ogrodzenie do samej wody i tablice 'Teren prywatny!'.

    My planujemy zostawić te 2m, a na początku drogi nad jezioro zrobić jeszcze jedno ogrodzenie i niską bramę- ...
  3. Góralska chata do przeniesienia- dziennik bataty

    Jedna ważna sprawa- w ferworze zakupu chaty i zakładania dziennika (obie czynności podniosły mi ciśnienie :D)- zapomniałam o najważniejszym czyli przedstawieniu się.:)

    Mam na imię Beata, a mój mąż Jacek. Oboje jesteśmy oczywiście pierwszej młodości (he, he)- ja mam 42 lata, a Jacek jest 8 lat starszy. Mieszkamy pod Warszawą. Mój mąż przeprowadził się tu 20 lat temu, a ja dołączyłam w 97roku- wtedy się poznaliśmy.:) Mieszka też z nami mój 22-letni syn Igor. ...
  4. Góralska chata do przeniesienia- dziennik bataty

    Cytat Napisał meg60 Zobacz post
    :jawdrop: Wow !!!! :jawdrop: Cudo !!!! A piec........zaje....fajny !!! A tak wogóle to - szkoda gadać - zazdroszczę !!!:yes::yes::yes:;)
    :D :D :D

    Cieszę się, że Ci się podoba.

    Z pieca chcę zrobić kominek. Tzn. wykorzystać kafle. Wiem, że można znaleźć teraz ładniejsze, ale przecież TE kafle należą do TEJ chaty. ;)
    Może uda się też zrobić coś w rodzaju duchówki czyli takie miejsce przy kominku, gdzie można włożyć naczynie ...
  5. Góralska chata do przeniesienia- dziennik bataty

    Wklejam projekt czyli Rysunki Małego Kazia. :D

    Poniżej to, co wymyśliliśmy w ciągu ostatnich kilku dni.
    Na razie parter. Piętro muszę rozrysować. Stroną techniczną zajmie się architekt, ale chcielibyśmy, żeby tak mniej więcej wyglądała nasza chata w środku. Dodaliśmy ganek w którym zmieści się kotłownia i pralka oraz wiatrołap z szafą i starym kufrem na którym można usiąść na chwilę.
    A! No i oczywiście zadaszony taras na którym będzie ...
Strona 1 z 3