dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

batata

  1. Góralska chata do przeniesienia- dziennik bataty

    Cytat Napisał batata Zobacz post
    kruszon11 - Dzisiaj 12:19

    No to się pierwszy wpiszę., a tym bardziej jest mi miło, że dom będzie również z płazów.....
    Witam ponownie.:D

    P.S. Udało się! - założyć dziennik, zrobić link. Jest jaki jest, ale działa i przenosi na właściwą stronę, a to najważniejsze:)
    Ja jednak jestem Wielki Komplikator! :D
  2. Góralska chata do przeniesienia- dziennik bataty

    kruszon11 - Dzisiaj 12:19

    No to się pierwszy wpiszę., a tym bardziej jest mi miło, że dom będzie również z płazów.....
  3. Góralska chata do przeniesienia- dziennik bataty

    Witam w moim dzienniku budowy.
    Komentarze można wpisywać w dzienniku. Tak będzie wygodniej i będzie to dla mnie miła pamiątka. Oczywiście jeżeli bedą chętni. :)

    Od razu uprzedzam, że budowa to daleka przyszłość, chociaż dom już mam. Jest to góralska chata z płazów z 1951r. , której szczęśliwą posiadaczką zostałam dokładnie 3 dni temu, czyli w sobotę 22.05.2010.
    Zanim jednak dojdzie do tego, że chata stanie na docelowym miejscu, minie trochę ...
  4. Góralska chata do przeniesienia- dziennik bataty.

    Witam w moim dzienniku budowy.
    Komentarze można wpisywać w dzienniku. Tak będzie wygodniej i będzie to dla mnie miła pamiątka. Oczywiście jeżeli bedą chętni.

    Od razu uprzedzam, że budowa to daleka przyszłość, chociaż dom już mam. Jest to góralska chata z płazów z 1951r. , której szczęśliwą posiadaczką zostałam dokładnie 3 dni temu, czyli w sobotę 22.05.2010.
    Zanim jednak dojdzie do tego, że chata stanie na docelowym miejscu, minie ...