dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

  1. Zamieszanie w muratorze

    Jak zwykle coś musieli pozmieniać i teraz dziennik czyta sie bezsensownie. Brawo dla ekipy muratora, aż sie pisać nie chce
  2. Dziennik Budowy

    Dzisiaj mieliśmy kolejną wizyte w sprawie kuchni i znowu wyszliśmy zadowoleni. Jedyne studio kuchenne gdzie nas rozumieją. Nowoczesne podejście do tematu, pełna elastyczność. Nie ma co chwalić przed montażem, ale jak na razie naprawdę pełen pozytyw. Wykończenie to działka żony więc się dalej nie wypowiadam. Dla zainteresowanych www.milan.slupsk.pl. Znalazłem ich przypadkiem bo maja biuro tam gdzie firma KADA która montowała nam okna. Montaz okien na 5+ więc może i kuchnia tak będzie.
  3. Dziennik Budowy

    To Wam się poszczęściło bo od wczoraj drzwi są już zamknięte:-) Niepełny SSZ, niepełny bo moi dekarze coś nie mogą się wyrobić. całe szczęście nie opóźnia to innych prac.
    Więc czas na kilka zdjęć, niestety nie mogłem byc w trakcie montażu więc mam zdjęcia tylko po. Dobre i to.


    Zgodnie z założeniem okna montowane są na kotwach statycznych, w warstwie ...
  4. Dziennik Budowy

    Przy okazji wklejam też stół, który zwalił nas z nóg ... Jak go nie kupimy (jest gdzieś na śląsku) to na pewno zlecimy stolarzowi, żeby taki zrobił.

  5. Dziennik Budowy

    Mąż mnie ochrzanił, że jak wklejam posty o wykończeniu to mam się podpisywać jako żona (bo jego nie będą szanować) :P. No więc, żeby się nie powtarzać, wszystkie posty o urządzaniu, wykończaniu itp wklejam JA - Żona :)
    A piszę bo gdy miałam chwilkę czasu, znalazłam genialną podłogę, chyba pierwszy raz taką, która podoba mi się w 100%. Problem jest tylko taki, że kosztuje trochę więcej, niż zakładaliśmy, ale przyoszczędziliśmy trochę na drzwiach, to może ...
Strona 1 z 8