dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Brunchilda

  1. Wieczorna Tęsknota - dom dzielnych "Inwestorków"

    11 WRZESIEŃ 2009
    Problem ze schodami -> Jednak nie można było tego uniknąć... Murarz zaalarmował, że nie wie jak ma zrobić schody ponieważ nie mieszczą się.
    Z kierownikiem i murarzem spotykamy się, by omówić problem ze schodami. Murarz "podpowiada", że zamiast murowanych mogę zrobić na zamówienie drewniane (nie chce mu się z tym bawić... - ja na to NIE :-? ), potem proponuje lewoskrętne (niestety wtedy trzeba przeprojektować układ pomieszczeń na górze... - ja NIE :-? ...
  2. Wieczorna Tęsknota - dom dzielnych "Inwestorków"

    WITAM WSZYSTKICH PO DŁUŻSZEJ PRZERWIE!!! W OSTATNIM CZASIE BYŁO SPORO ZAWIROWAŃ W MOIM ŻYCIU I NIE MIAŁAM CZASU, ANI CHĘCI NA PISANIE. TERAZ WRACAM I ZAMIERZAM KONTYNUOWAĆ ROZPOCZĘTY DZIENNIK :)

    7 WRZESIEŃ 2009
    Przygotowania do stropu -> W tym tygodniu były spore wydatki. Częściowo rozliczyliśmy się z murarzami oraz zakupiliśmy elementy na strop. Za pustaki Teriva i belki stropowe na rachunek hurtowni wpłynęło aż 10500 zł ! To pierwszy, po zakupie pustaków tak duży wydatek... ...
  3. Wieczorna Tęsknota - dom dzielnych "Inwestorków"

    4 WRZESIEŃ 2009
    Tępo budowy spadło -> No niestety w tym tygodniu murarze za wiele nie zrobili. Byli na naszej budowie ze dwa dni...
    Prace, które wykonali to:
    1. domurowanie dadproży w wykuszu:


    2. podciągnięcie kominów do wysokości piętra:


    3. zalanie fundamentów pod filary:
    ...
  4. Wieczorna Tęsknota - dom dzielnych "Inwestorków"

    30 SIERPIEŃ 2009
    Pierwsi goście ;) -> Postanowiliśmy podzielić się naszym szczęściem z najbliższymi zapraszając na działkę, a raczej do naszego powstającego domu pierwszych gości... siostrę, mamę i "mamusię" :D
    Oględziny powiodły się - wszyscy byli zadowoleni.
    Niestety gospodyni nie postarała się i nawet herbatki, ani kawy nie zaproponowała :P


    Oto nasz ...
  5. Wieczorna Tęsknota - dom dzielnych "Inwestorków"

    29 SIERPIEŃ 2009
    Stoją ściany -> W końcu mamy weekend, więc jedziemy sprawdzić efekty pracy murarzy.
    "Wow!!!" krzyczałam juz w samochodzie zajeżdżając na działkę :D :o
    Spodziewałam się tylu prac, ale jak zobaczyłam nasz dom mający już ściany, okna, drzwi poczułam niesamowity przypływ pozytywnej energii!!!
    Teraz już widać układ pomieszczeń, układ stron świata. Trudno opisać to uczucie... To co do tej pory było jedynie na papierze i w naszej ...
Strona 2 z 7