dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Brunchilda

  1. Wieczorna Tęsknota - dom dzielnych "Inwestorków"

    16 MARZEC 2009
    Architekt -> Podpisanie umowy z architektem na dokonanie zmian w projekcie i jego adaptację. Koszt całości to 1600zł. Cena niewygorowana, a zmian troszkę było. Niestety później okazało się, że atchitekt ma problemy z terminami i złożył wniosek o PNB na początku maja czyli ponad 2 tyg. później niż planowaliśmy. Dodatkowo nie mając już czasu nie dorysował wszystkich zmian gotowych w projektach. Potem ekipa budowlana musiała sporo się nagłowić co do ...
  2. Wieczorna Tęsknota - dom dzielnych "Inwestorków"

    10 MARZEC 2009
    PROJEKT -> Projekt zakupiony!!!!!!!!!! Wreszcie, wreszcie go mamy! Hurrra!!!
    :lol: :lol:

    14 MARZEC 2009

    Pustaki ->
    Kto szybko płaci, ten dwa razy płaci
    W 2005 zapłaciłam za wczasu za mapę i wniosek do energetyki. Dziś wszystko się przedawniło, więc 546zł wyrzucone w błoto :(
    Jakby mi to nie dało nauczki to zdecydowałam się w marcu na zakup pustaków. Gdybym wtedy wiedziała, że do lipca stanieją o minimum ...
  3. Wieczorna Tęsknota - dom dzielnych "Inwestorków"

    2005
    Zbędne koszty -> Sąsiad-kolega zakupił projekt i przygotowywał dokumenty do uzyskania pozwolenia na budowę. Wiedząc, że niebawem i nas to czeka zdecydowaliśmy się na wspólne zamówienie mapy do celów projektowych (400zł.) oraz złożenie wniosku o przyłącze w energetyce (146zł).
    Niestety wciąż nie wybraliśmy projektu!

    2005, 2006, 2007, 2008...
    Projekt :( -> W tym okresie trwały poszukiwania projektu naszego wymarzonego domu. Przeglądaliśmy mnóstwo ...
  4. Wieczorna Tęsknota - dom dzielnych "Inwestorków"

    LIPIEC 2004

    Działka -> Kupiliśmy działkę budowlaną. Mając określony kierunek oraz sprecyzowaną okolicę znaleźlismy działkę po 1,5 miesiąca poszukiwań. Najskuteczniej było "zapuścić" się w teren pytając gospodarzy o ziemie do sprzedania. Z działki jestem bardzo zadowolona. Budowlana z miejscowym planem zagospodarowania, duża (1800m2) z wjazdem od północy lub wschodu, przy samej drodze, bez chaszczy itp. no i cena bardzo korzystna :D
    ...
  5. Wieczorna Tęsknota - dom dzielnych "Inwestorków"

    Wieczorna Tęsknota - dom dzielnych "Inwestorków"

    INWESTORKA- ona nie potrafi żyć w ciasnym mieszkaniu; męczy ją hałas i tłum w dużym mieście; bywa za bardzo zaangażowana w budowę
    INWESTOREK- on lubi przestrzeń i wygodę; spokojnie i bez emocji zamierza wybudować ich wspólne gniazdko
    WIECZORNA TĘSKNOTA- M69L projekt ich domu, poszukiwany przez 4 dłuuugie lata!

    Wprowadzając...
    Młodzi ludzie zawsze zadają sobie pytanie gdzie będą mieszkać... ...
Strona 7 z 7