dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Arnika

  1. Dziennik Arniki

    Mam parę zdjęć z zdemolowanej łazienki....

    Zaznaczam... tylko dla osób z mocnymi nerwami.....

    Zdjęte płytki z podłogi....



    ...i coś więcej nam nie wyszło.....



    ...
  2. Dziennik Arniki

    No cóż....
    Odkopałam dziennik z czeluść forumowych... był na 14 stronie... Ledwo go znalazłam.
    Kafelkarze skończyli kafelkować, przy czym okazało się, ze jest tyle błędów, że niestety skuwali kafle na podłodze.... Po zamontowaniu baterii okazało się, że nie ma ciepłej wody...
    Panowie rozebrali wannę, i skuli kafle... Jeden z majstrów przegrzał rurkę i zrobił się korek plastikowy, który skutecznie zatykał przepływ wody....
    Woda zakorkowana była ...
  3. Dziennik Arniki

    Zamówione mam i zapłacone karton gipsy i stelarze na sufity oraz styropian, który damy od dołu.... Dodatkowe ocieplenie....
    Transport w poniedziałek rano....
    Zamówiłam drzwi wewnętrzne. Wybraliśmy drewniane sosnowe malowane na ciemny dąb.. trochę podobne do okien...
    Do pokoi takie...


    I do łazienek z podcięciem, a nie z tulejkami takie....

    ...
  4. Dziennik Arniki

    Witaj Barto :D

    Popatrzyłam na Polkolorit Margo... ale choć cena ładna to przegrał z Paradyż Affron.... Tylko czy dostanę Paradyża w dobrej cenie....?
    Podoba mi się też Margo... - i gdybym nie miała tych dwóch płytek koło siebie to bym może wzięła Markoni....
    W grę też wchodzi Nova Gala stonewood... I co tu wybrać....?

    A jaką dostałaś cenę na Margo?
  5. Dziennik Arniki

    Szukamy kafli na podłogi do przedpokoju, wiatrołapu, kuchni i salonu.... Najlepiej aby były w jednym kolorze.....
    W grę wchodzą trzy serie:
    Paradyż Affron
    Polkolorit Margo beige
    Nova Gala Stonewood

    I którą wybrać???????


    Jestem bardzo smutna... Pan który był w piątek zadatkował za moje autko i wczoraj przelał kasę.... Dziś odjechał ..................
    Kochałam ładne , duże , dynamiczne i szybkie - bardzo szybki autko.... ...
Strona 2 z 30