dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

jo-aska

  1. Budowanie Lisów - Asi i Rafała

    Oj dawno nie zaglądałam do mojego dziennika :(
    Ale w sumie nadal bez zmian,
    papierologia trwa, sprawy spadkowe jeszcze nie zakończone
    (choć cały czas jest szansa że w tym roku w końcu się doczekamy naszej działki)
    Szczerze to na początku roku myślałam że na jesień to już na 10000000% zaczniemy budowe, a tu ..... znowu mam nadzieje że na wiosnę 2011 to już napewno zaczynamy,
    ale jeśli się to zacznie znowu przciągać w czasi to chyba sie zaczniemy ...
  2. Budowanie Lisów - Asi i Rafała

    Zapożyczam cytowane u AGP własność skopiowana od użytkownika Bartt:

    KOMPLETNY HARMONOGRAM PRAC NA BUDOWIE

    DOKUMENTACJA I UZGODNIENIA
    wybór działki
    wypis i wyrys z planu zagospodarowania
    warunki zabudowy
    projekt budowlany
    badanie geotechniczne gruntu
    umowa z gazownią
    umowa z energetyką
    umowa z MPWiK
    sprawdzenie księgi wieczystej, ...
    zakup działki
    pozwolenie budowlane ...
  3. Budowanie Lisów - Asi i Rafała

    No troszkę zaniedbałam formu,
    ale troszkę problemów na koniec 2009 było więc i forum musiało troche poczekac na lepsze czasy.
    U nas ciąg dalszy papierologii - sprawy spadkowe to JEDNA WIELKA MASAKRA!!!.
    Nie da się nic pospieszyć, terminy urzedowe papierki, sprawy - koszmar,
    Ale WIDAĆ JUŻ ŚWIATEŁKO W TUNELU!!,
    Jeśli nic się po drodzespraw urzędowych nie stanie to jest teoretycznie szansa na to że jesienią zaczniemy naszą budowę!!!
    Jest ...
  4. Budowanie Lisów - Asi i Rafała

    Mamy namiar na właśnie stawiający się Z94 i mamy zamiar jechac go troche podpatrzeć. Tylko czekamy aż się dach położy i w drogę.
    Chyba po naocznych ogledzinach będzie mi łatwiej wybrac/wyeliminować któryś z projektów.
    Bo z tego co zaobserwowałam to Gawronem niewiele (czytaj nikt) osób jest zainteresowancyh chyba poza mną i moim osobistym - w sumie to ciekawe dlaczego ?????????????????????
    No niz zobaczymy jak sobie podpatrzymy Z94 co z niego za ziółko:)
  5. Budowanie Lisów - Asi i Rafała

    Bo tak się zastanawiam że mimo że obrys domu nie jest w prostokącie co było/jest naszym założeniem ze względu na dach, to własnie dach pozostaje nieskomplikowany czterospadowy ze wstawką dwuspadową nad garażem, więc argument na przekonanie osobistego jest ...
    jak przrobie go troche po swojemu to wkleje fotke jak by miał ostatecznie wyglądać - oczywiście ewentualnie ....
Strona 1 z 8