dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Afrodyta

  1. Przygoda ze Słoneczkiem w tle

    W czerwcu nabyliśmy mnóstwo różnych drobnych rzeczy typu pianki montażowe, kotwy, wiertła, zamki, klamki i inne takie. Ubyło 140zeta.

    Okazjonalnie Duży kupił MŁOT - WIERTARKĘ firmy Makita za 180zł. Jakie to chol....wo ciężkie :o A co to potrafi :roll: :lol: Jak zobaczyłam wiertło do ustrojstwa, 80x3cm /jakoś taki wymiar był/ to :o :o :o

    Doszłam też do wniosku, że dokupimy jeszcze jedne drzwi, z garażu do domu. Miało przyjechać wszystko ...
  2. Przygoda ze Słoneczkiem w tle

    Podczas zalewania stropu oczywiście brakło nam cementu. Zamówiliśmy całą paletę, żeby się nie rozdrabniać, i tak będzie potrzebny. Płatne w maju 2008, kosztowało nas 650zł.
  3. Przygoda ze Słoneczkiem w tle

    No i najważniejsze ZALEWANIE STROPU. Koszt całkowity robocizny.........226zł :lol: Jedzonko i wszelakiej maści napoje, łącznie z procentowymi, właśnie tyle nas kosztowały. :wink:


    Należy jednak uczciwie dodać, że nie byłoby to możliwe, gdyby nie szwagrowie i sąsiedzi oraz mój kochany Tato :lol: W sumie przy zalewaniu stropu pracowało 5 facetów i ja, biegająca robić jedzonko, pilnująca zapełnienia wody w beczkach i prawidłowej izolacji styro. Wodę i ...
  4. Przygoda ze Słoneczkiem w tle

    Marzec i kwiecień minął głównie na zakupach.
    Cement, pianki montażowe, zbrojone szyby do okna w garażu, 4 szybry do komina, brama garażowa, drzwi zewnętrzne do piwnicy, okna do piwnicy /2szt 140x100 i 1szt 140x80/ pustaki Alfa 230szt /nie pamiętam do czego :oops: / 3 przyczepy piasku i parę innych drobiazgów jak rękawice, czy pace do tynkowania.

    Na te wszystkie małe i większe rzeczy poszło 5 016zł.
  5. Przygoda ze Słoneczkiem w tle

    No i powstał problem ze schodami frontowymi. Dom się podniósł, więc i stopni więcej. Ja chciałam 30x15 i wyszło 3m schodów. Tato mój mało nie dostał zawału jak wymierzyłam długość podestu. Duży stwierdził, że zrobi 20x20cm, to mnie szlag trafił. Nieszczęsna sztuka kompromisów. Podest zrobiliśmy do schodów 18x30, ale tuż przed zalaniem poprawiliśmy na 17x30. Nie dało się jednak przestawić podestu wbitego w ziemię na 30cm.
    Według przepisu na prawidłowe stopnie ...
Strona 11 z 35