dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Afrodyta

  1. Przygoda ze Słoneczkiem w tle

    Mój Tato, który tak bardzo nam pomógł jest bardzo ciężko chory.
    Od prawie 5 tygodni leży w szpitalu. Jest po operacji, biopsji, dwa lata wcześniej przeszedł naświetlania na raka prostaty...

    Po ostatniej biopsji wątroby okazało się, że ani nie jest rakowa, ani marska, po prostu jest chora... na jakąś nową chorobę, w której wątroba najzwyczajniej się rozpada.

    Lekarze nie wiedzą jak mu pomóc...

    Wczoraj przy kroplówkach dostał ...
  2. Przygoda ze Słoneczkiem w tle

    Nie powiem głośno, że sezon budowlany rozpoczęty, bo ździebełko mija się to z prawdą. Określeniem bardziej na miejscu będzie:

    SEZON ROBÓT NA DZIAŁCE UWAŻAM ZA OTWARTY

    A to właściwie koniec marca już :roll:

    No i faktycznie roboty poszły.

    Duży odpalił PAPAJA,. znaczy ciągnik, i przeorał co nieco. Na uwagę zasługuje fakt, że Teście doszli do wniosku, że przyda się przestrzeń do zawracania papajem i trzeba posiać trawę w danym ...
  3. Przygoda ze Słoneczkiem w tle

    Z sercem na ramieniu i ściśniętym żołądkiem powiedziałam Dużemu co i jak.

    Nastawiona byłam na to, że mnie ochrzani za poronione pomysły. Bo gdzie my, bez kapitału mamy się pchać w prywatę. Jak coś nie wyjdzie, to on będzie dopłacał do mojego interesu, a gdzie życie i codzienne wydatki,gdzie budowa, a w ogóle to z czego?
    Byłam nastawiona na, krótko mówiąc, zjebkę.

    Duży po chwili namysłu powiedział "Noooo, to byś pracowała u ...
  4. Przygoda ze Słoneczkiem w tle

    A teraz z innej beczki, ale postanowiłam zapisać to w dzienniku.
    Jednak wyszło tego pisania dużo, to podzielę na dwa posty.

    Właściwie to nie wiem jak zacząć.

    Może tak......

    Jakiś czas temu zniknęłam z Forum, powodem była bardzo fajna i absorbująca praca. Jednak szczęście nie trwało długo i 8 marca dostałam wypowiedzenie bez podania przyczyny. Tak, tak w Dzień Kobiet. Pominę fakt, że tydzień wcześniej dostałam pochwałę ...
  5. Przygoda ze Słoneczkiem w tle

    W piątek tj 12.03.2010 zamówiłam 20 drutów fi 12 na górny wieniec. Razem z 3kg drutu wiązałkowego kosztowało to 526zł.
    Za sztukę drutu wołali 25zł. Taniocha. A gość mówił, że dwa tygodnie temu było 23zł.
    Jak ostatnio pytałam, kiedyś tam, to za drucik chcieli 33zł.
Strona 3 z 35