dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Afrodyta

  1. Przygoda ze Słoneczkiem w tle

    Widok od frontu


    Widok od tyłu


    Lotnisko z reklamą


    Okno garażowe
  2. Przygoda ze Słoneczkiem w tle

    Zakupowy licznik bije i we wrześniu poszło jeszcze 700 zł na cement i 150 zł na piasek.

    A żeby zadbać o naszą inwestycję, i przed zima zabezpieczyć, najeździłam sie, naprosiłam, i wysępiłam!!!

    13x15m baner reklamowy Tyskiego!!!

    Dałam za niego 400zł i od razu miałam kupca. A wiecie ile to waży? 300kg :o :roll: Ale za to przykryło caluśką budowę i to z nawiązką :lol:

    Trochę mi było wstyd, bo u nas taka pstrokacizna, ...
  3. Przygoda ze Słoneczkiem w tle

    Zostało odgórnie, czyli przez czas, postanowione, że garaż i pom. za garażem zostaną zrobione w następny wekend. Ja ze względów zdrowotnych miałam zakaz wstępu :evil: A przyjechał mój Tato.........powytykałam niskie futryny, a on na to "myślałem, że bedziecie wybierać glinę jeszcze wewnątrz..."
    I się bałam........co nawymysla.......

    Garaż - żwirek, folia, beton. Nie ma styro, więc siatka niepotrzebna.

    I co? I jak mnie nie ...
  4. Przygoda ze Słoneczkiem w tle

    W pierwszą sobotę września 2008 postanowiliśmy zalewać posadzki w piwnicy.

    Przygotowanie owych terenów polegało na nawiezieniu żwirku do garażu. Reszcie pomieszczeń powiedzieliśmy "żwirku nie będzie". Dlaczego? Ano dlatego, że musielibyśmy wyskrobać glinę na około 10cm i tyleż samo żwirku rozplanować. Duży stwierdził "ani myślę" a i mnie niezbyt się widziała taka perspektywa. Zaowocowało to bolesnym dojrzeniem faktu, że znów skurczy ...
  5. Przygoda ze Słoneczkiem w tle

    Jako, że w czerwcu 2008 złożyłam wnioski w odpowiednim urzędzie, we wrześniu przyszła odpowiedź.

    Jest zgoda na podłączenie energii!!!

    Trochę papierków, uzgodnień i 1043zł pierwszej wpłaty.
    Dużo, mało, nie wiem. Tyle musiało być za przyłącze podziemne. Gdybym chciała tymczasowy słup i przyłącze napowietrzne, to po odbiorze wyniosłoby mnie ok 3 500 zeta! A tak ma być tylko tylko niecałe 2 100zł. Ciekawe czy tyle wyjdzie?
Strona 9 z 35