dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

iness650

  1. Mieszkanie w okolicy bocianiego gniazda

    Jesteśmy pierwszymi lokatorami na klatce. Tylko my i odgłosy wiertarek i młotków w sąsiednich mieszkaniach ;) Na całym osiedlu zamieszkałych jest dopiero 5-10 mieszkań.
    Nawet nie wiem kiedy to się stało gdy taras zarósł nam ...kartonami:

    Zamówiliśmy sobie więc kontener na śmieci i wypełniliśmy go po brzegi. Specjalne podziękowania dla starego znajomego a teraz również sąsiada - Piotrka za pomoc w noszeniu. ...
  2. Mieszkanie w okolicy bocianiego gniazda

    Mamy internet, kablówkę i ogrzewanie :)
    Nadrobię więc zaległości w raportowaniu. Na początek akt przeprowadzki w kilku fotach:

    "wytnij" ze starego mieszkania ;)

    "wklej" do nowego mieszkania ;)
    Szkoda, że pakowanie i przenoszenie tego wszystkiego nie było takie proste jak operacje na komputerze - wytnij, wklej ;)
    ...
  3. Mieszkanie w okolicy bocianiego gniazda

    Mieszkamy !!!
    ale cóż to za mieszkanie bez ogrzewania, kablówki i internetu.
    Więcej jak nas podłączą, teraz zasłużony urlop...w Szwecji. Mam nadzieję, że prom w sztorm popłynie!
  4. Mieszkanie w okolicy bocianiego gniazda

    W mieszkaniu trwają małe poprawki oraz sprzątanie.
    Mieliśmy małe problemy z rozruchem ogrzewania ale dziś już nam się mieszkanko grzeje :)
    Doszła szafka w WC a jutro będzie klejone lustro w łazience. Mamy też już stół i krzesła. Jutro kontener zabieram od nas wszystkie śmieci, które teraz zalegają na naszym tarasie. Relacja foto będzie później.
    W niedziele będzie przeprowadzka :)
  5. Mieszkanie w okolicy bocianiego gniazda

    Ubranka/ pokrowce na krzesła inspiracje:



    Roleta rzymska do sypialni pasująca kolorystycznie do tapety. Nie wiem jeszcze tylko czy we wnęce na ramie okiennej czy też montowana na ścianie.
Strona 3 z 9