dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

pawel i renia

  1. Dziennik pawła i reni

    jako że zawsze powtarzałem z uporem maniaka 8) :P 8) :P że naszą budowę rozpocznę we Wrześniu a za bardzo nikt mi nie wierzył to INFORMUJĘ że właśnie dziś pojawiła się :roll: :roll: KOPARA :roll: :roll: i rozpoczęła demolkę na naszej działce, no teraz to już nie mamy wyjścia :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: no ale po kolei :
    - tydzień zapowiadał się napięty bo sprawy biznesowe i jeszcze organizacji budowy ...
  2. Dziennik pawła i reni

    EKIPA

    z góry przepraszam za narrację ale będę pisał co mi SERCE podpowie i ŻYCIE na budowie

    - jako że od bardzo dawna {2.5 roku}śledzę Forum Muratora i staram się poznawać perypetie innych forumowiczów zawsze zastanawiałem się jak to będzie z NAMI, jak uda nam się przejść następny etap w drodze do własnego DOMU.
    - z opowieści innych wiedziałem że wiele osób{ekip}będzie chciało WYDOIĆ nas z KASY ale i z zaufania do normalnego człowieka .
    - oczywiście ...
  3. Dziennik pawła i reni

    oczywiście pomiędzy ostatnimi WPISAMI trwały różnego rodzaju poszukiwania, sprawdzania cen, poznawania tych co kończą i są w trakcie a także wiele innych przyjemnych rzeczy które to spowodowały małe zamieszanie i WIELKĄ RADOŚĆ
    [img][/img]
    no i teraz to będziemy musieli się trochę POSIESZYĆ :lol: :lol: :roll: :roll: BY BYŁA PODWÓJNA RADOŚĆ
  4. Dziennik pawła i reni

    od ostatniego Wpisu trochę czasu mineło i specialnie tym się nie przejmujemy bo ..co nagle to po diable.. :evil: :lol: :evil: :lol: :evil:
    dziś jednak jest ten DZIEŃ jak widać na zdjęciu
    [img][/img] :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: DOSTALIŚMY POZWOLENIE NA BUDOWĘ :lol: :lol: :lol: :lol: i możemy zaczynać
    OJ :lol: :lol: BĘDZIE SIĘ DZIAŁO
    a tu jeszcze kilka FOTEK
    [img] ...
  5. Dziennik pawła i reni

    choć dawno nie pisaliśmy to jednak nie znaczyło że nic nie robimy :lol:
    od ostatniego Postu udało nam się :
    - wybrać projekt naszego przyszłego domu
    - uzyskać WZ
    - mamy też Mapki do celów projektowych
    - Warunki Przyłoncza z ZE
    - no i teraz to poleci już z górki :roll:

    [img][/img]
    [img][/img] ...
Strona 3 z 4