dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Funia

  1. Funio-Misio-Chatka

    Tak wiem - zdjęcia miały by wczoraj :oops:

    I naprawdę zaczęłam pisac posta (a nawet już go prawie kończyłam) tyle, że prąd wyłączyli na całej ulicy i wszystko szlag trafił.

    Już naprawiam:
    fotki świeżutkie naszej dachóweczki.

    Widok od frontu:
    (brakuje 3 okien dachowych w 2 łazienkach i w pokoju dziecka - ale po przejściach ze złodziejami na razie ich nie wstawiamy :evil: )
    ...
  2. Funio-Misio-Chatka

    Jutro kolejna inspekcja - trzymajcie kciuki.

    Teraz powinnam Wam pokazać kolejne zdjęcia, zwłaszcza, ze widać postępy :wink: . Dach prawie gotowy, tylko za namową fachowców z montażem okien dachowych poczekamy na zamknięcie budynku i ogrodzenie.

    Zamiast tego pokażę Wam jakie będziemy mieć okna:


    Teraz aż mi się ciśnie na usta komentarz do "naszego złodzieja" ...
  3. Funio-Misio-Chatka

    Noc przebiegła (chyba) spokojnie, nowych śladów włamania nie zauważyłam. :-?

    Nawet nie potrafię się cieszyć z tego, że dekarze WRESZCIE zaczęli kłaść dachówkę.

    Zamówiliśmy też okna, rolety z napędami i drzwi wejściowe.

    Maxymow - drzwi Natalia bez udziwnień wyszły nas ok. 2.300 zł.
    Przyjechała też nasza brama garażowa, ale że mamy "mały poślizg" na budowie - nie bardzo można ją montować. Z resztą po wczorajszej akcji chyba ...
  4. Funio-Misio-Chatka

    KOLENY KOSZMARNY DZIEŃ :cry:
    Z fotek na razie nici.

    Okazało się, że wcale nie jestem cykor - tylko z.....ty pechowiec.
    W nocy ktoś wyrwał nam kawał dachu z blaszaka, chyba przyszedł na przeszpiegi. :evil: :evil: :evil:

    Dobrze, ze nasi fachowcy zauważyli, bo wyglądało tak jak ktośby robił zwiad i zamierzał wynieśc towar w nocy.

    A w blaszaczku czekało na zamontowanie 5 śliczniutkich fakro (1.200 zł sztuka). :evil: :evil: ...
  5. Funio-Misio-Chatka

    NO ledwo przespałam noc. :-?

    Jako znany cykor i panikarz - martwiłam się strasznie, czy nam dachóweczki z budowy nie pociągną.
    Jest ósma, chłopaki nie dzwonią - to chyba OK.

    Wczoraj przywieżli ponad 1800 dachóweczek i na paletach rozłożyli dookoła domku, część leżała tak sobie przy drodze i aż się prosiła żeby sobie zabrać. Nasi Panowie mieli już ja wczoraj zaczać kłaść, ale coś zmarudzili i TEORETYCZNIE zaczynają dzisiaj :-? ...
Strona 13 z 20