dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Funia

  1. Funio-Misio-Chatka

    Coś wreszcie drgnęło - posadzkarze zamówieni!!!!!!!

    Jeśli dadzą radę - wejdą już w przyszłym tygodniu, a najpóźniej po świętach.
  2. Funio-Misio-Chatka

    W związku z nabyciem Sierki, chcieliśmy oddać dom częściowo do użytkowania. Całkowity odbiór nie wchodzi w grę, bo chcemy jeszcze w przyszłym roku VAT odliczać, a po zakończeniu budowy już byśmy VATU na budowę nie odliczyli.
    A częściowy odbiór byłby po to, żeby się zameldować i papiery na samochód robić już na nowy adres. Z resztą Miś i tak musi dowód i prawko wymienić.

    Jednak po zasięgnięciu informacji co trzeba załatwić, żeby tego odbioru ...
  3. Funio-Misio-Chatka

    Dawno temu Miś zamarzył sobie skłądanie repliki AC Cobry - pisałam o tym jeszcze w zeszłym roku

    Cytat Napisał Funia
    Fachowcy zaczęli od garażu, a raczej od kanału, bo Miś postanowił, ze kanał to najważniejsza rzecz.

    Ja nie miałam nic przeciwko, bo po pierwsze facet musi miec zajęcie i hobby (a mój ma - składanie samochodów, tzw. kit carów - za jakiś czas w garażu ma stanąc replika AC Cobry), a tak poza tym to sobie pomyślałam, że jak przez tyle lat będziemy kredyt spłacac,
    ...
  4. Funio-Misio-Chatka

    Chyba zacznie sie dziać :D :D :D :D
    Mielismy czekać na wiosne, żeby robic posadzkę, ale Miś postanowił, ze wcześniej bedą schody :D

    Nie będą betnowe, tylko z profili metalowych okładane drewnem, zatem można robić je już nie martwiąc się temperaturą.
    Wyobraziłam sobie, że bedą jakieś paskudne, że jak z profili, to spawy będzie widać i w ogóle ten pomysł mi się nie podobał.
    Ale potem Misiek mnie przekonał.

    Przede ...
  5. Funio-Misio-Chatka

    Nic się nie dzieje. Ale to nie znaczy, ze się poddałam.
    Styropian na posadzkę czeka. :D
    Wniosek o zwrot VAtu złożony i czekamy na decyzje.
    Ja jeszcze zamieszkam w tej swojej wymarzonej chatce :D
Strona 5 z 20