dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

ohm30

  1. Nasz domeczek - Codzienny V

    Cytat Napisał mtsw466
    hey, my tak jeszcze w kwestii dolnej łazienki bo kombinujemy jak (którędy) mogliście podpiąć się do wentylacji przy kotle gazowym. Może jeżeli poszła gdzieś pod stropem podrzucicie jakiś fotoreportaż :D
    Zdjęcia wieczorkiem.
  2. Nasz domeczek - Codzienny V

    Cytat Napisał Zdecydowana
    Ohm30. Bardzo dziękuję za rozwianie wątpliwości. Też tak myślałam. :D Jeżeli to możliwe to doradźcie :podnosić o jeden czy dwa pustaki? Czy na poddaszu stawialiście ścianki przy skosach, czy po podniesieniu ścianki to już nie jest potrzebne? ( nie wiem czy dobrze wytłumaczyłam te ścianki - na projekcie je widać, za nimi do końca skosu powstaje pustka).
    Pozdrowienia z polskiej depresji!!! :D
    Podnieśliśmy o jeden suporek i nie robiliśmy drugiej ścianki, bo tak sugerowała ...
  3. Nasz domeczek - Codzienny V

    Cytat Napisał mtsw466
    Hey, idziecie na rekord świata z tymi postępami :D !!! Czyli jednak mała łazienka będzie wentylowana Brise nie wystarczy :lol: . Mam pytanie w związku z tą wentylacją w małej łazience bo nie macie też chyba szybu kominowego w w łazience na górze. Którędy poprowadziliście wentylację z dwóch łazienek i do którego komina ją podpieliście? Macie może jakieś świerze kosztorysy tak po SSZ. A niech tam trzy stówki... :D
    Hey, wiedziałam, że przybuczysz do wentylacji :D
    A więć po ...
  4. Nasz domeczek - Codzienny V

    Cytat Napisał Zdecydowana
    Ohm 30 Od wielu tygodni śledzę wasze dokonania. I muszę wyznać, że dzięki waszemu dziennikowi budowy, wraz z małżonkiem zdecydowaliśmy się również budować ten domek. Jesteśmy właśnie na etapie adaptacji projektu i jak wszystko pójdzie po naszej myśli to zaczniemy na początku maja. Ale chciałabym również zapytać was o podniesienie ścianki kolankowej. Wiem, że to już dawno za wami, ale jak teraz w realu patrzycie na pokoje czy to miało sens? Dlaczego się pytam? Bo byłam
    ...
  5. Nasz domeczek - Codzienny V

    Wentylacja zrobiona w obu łazienkach :lol:
    Nowa dawka dokonań facowców, którzy w tym tygodniu prazcowali od 7 do 22.





    ...
Strona 11 z 34