dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Zielona

  1. Dziennik Zielonej

    25 czerwca 2004
    Fachowiec z książki telefonicznej ...

    Na balkonie i tarasie wymarzyłam sobie takie drewniane iksy (lub krzyżaki) jako zabudowę barierki i okazało się, że żaden z czterech poleconych stolarzy, z którymi rozmawiałam, nie podejmie się roboty „ ... za dużo cackania :roll: ...”. Zadzwoniłam w końcu do stolarza „z książki telefonicznej”, umówiłam się „w punkcie zero” – czyli u nas w domu, wykonałam precyzyjne ...
  2. Dziennik Zielonej

    23 czerwca 2004
    Okres czekania ...

    Kostka zarezerwowana (jeszcze nie zapłacona), a fachowcy od układania stwierdzili: „ ... się pani nie martwi, w lipcu będzie położona...” – toteż się nie martwię i cierpliwie czekam, z tym, że wiadomo, że w lipcu nie mam co planować wyjazdów wakacyjnych. Może w sierpniu ... już tak dawno nie mieliśmy prawdziwych wakacji (całą rodzinką i wyjazd dłuższy niż 4 dni).

    Dzisiaj kuzyn – ...
  3. Dziennik Zielonej

  4. Dziennik Zielonej

    1 czerwca 2004
    Sześć dni z tygodnia...

    Szybkie tempo w jakim ostatnio żyjemy, spowodowało, że czas mamy ściśle zaplanowany, zagospodarowany i każde odstępstwo od planu, pociąga za sobą lawinę kolejnych spóźnień. Wszelkie decyzje podejmujemy bardzo szybko i rozpatrujemy najwyżej dwa wyjścia z konkretnej sytuacji lub dajemy sobie tylko dwa, góra trzy możliwości wyboru. Ostatni tydzień był dla nas wielką gonitwą, a nieprzewidziane, niezaplanowane wypadki ...
  5. Dziennik Zielonej

    24 maja 2004
    Oświetlenie ogrodowe ...

    CASTORAMA to zdradliwa bestia, pojechałam z moim ojcem pooglądać drewniane możliwości na zabudowę balkonu a kupiłam lampki ogrodowe, deski na półki w spiżarce, fugę, lakiery do drewna i jeszcze jakieś duperele. Najbardziej jestem zadowolona z 5 szt. lampek ogrodowych (wys. 41 cm), metalowe z czterema szybkami, bardzo podobne do tych na zdjęciu poniżej:
    ...
Strona 11 z 39