dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Kamil1967

  1. Dziennik MES

    Straszne zaległości sie mi porobiły. Poza tym niedługo znikną zdjęcia hostowane na Photosite. :(
    Przeprowadzka zakończona, czyli jesteśmy już zameldowani co nie znaczy, że to koniec działań.
    :wink:
    Lista rzeczy do zrobienia robi się coraz dłuższa :roll: a dzisiaj spełniam stare obietnice.
    Dla Bentula zdjęcie dachu
    Jak widać nie jest to ideał ale nie cieknie i na pewno lepsze niż taśma.
    ...
  2. Dziennik MES

    Tych, którzy czekają na nowe info i zdjęcia :wink: proszę o chwilę cierpliwości.
    Zacząłem się przeprowadzać i nie mam już neta.
    :D
  3. Dziennik MES

    Właśnie minął rok. Trudno opisać wszystko. Ekipy się zmieniały, ale bez 2 zdań ostatnia jest najlepsza. Może to efekt nabierania doświadczenia jako inwestor, a może to łut szczęścia. Budżet przekroczony :evil: , nawet nie ma się co zastanawiać o ile, kilka zmian w projekcie, kilka nowych pomysłów na wykończenia i najważniejsze zakończenie inwestycji przed planowanym terminem.
    Spora ulga, że udało się uciec przed wzrostem kosztów i nerwowe oczekiwanie na koniec.
    ufff.
  4. Dziennik MES

    Dziś Komandor pokazał coś nowego :D i dostarczył łóżko i szafki.

    Trzeba zacząć szukać materaca.
    :lol:
  5. Dziennik MES

    Dziś zupełnie dobrowolnie pozbyłem się dużej kasy :D i śmiało wklejam zdjęcia.
    Wszystko to przez Komandora, który nawet w czasie promocji nie należy do najtańszych.
    Ekipa w sile 2 ludzi zmontowała w ciągu 12h to co widac poniżej:
    1. Garderoba w sypialni.

    Wnętrze wygląda prawdę mówiąc tak sobie ale miejmy nadzieję, że przynajmniej zaskoczy nas swoją ładownością. ...
Strona 1 z 22