dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

T i A

  1. Domek w sosenkach-fotodziennik

    Coraz bliżej przyjazdu do Polski.
    Od kilku dni dzwonie i pytam o ceny materiałów ,które będą potrzebne na stan zero.
    KB+geodeta umówieni na wytyczenie budynku.
    Koparkowy też umówiony.
    Brygada zarezerwowała czas dla nas.
    Pierwszy materiał stal zamówiony w centrostalu kielce.Starałem się jak mogłem zamówić z rynku lokalnego,ale z racji ograniczenia czasowego szukałem firmy,która wykona dla mnie strzemiona co zaoszczędzi mi sporo czasu.Okazuje ...
  2. Domek w sosenkach-fotodziennik

    Wielki Dzień 28.05.2010 wreszcie uzyskaliśmy PNB po ponad roku tworzenia projektu,wielu godzin w necie i pomocy rodzinki(bieganie po urzędach za nas) to wielki sukces i krok do przodu.
  3. Domek w sosenkach-fotodziennik

    Dziś jeden lepszych dni.
    Szwagier (pracownik ZEORK) poinformował nas,że mamy prąd.
    Warunki techniczne wody otrzymałem po 4dniach (super) ostatnie brakujące ogniwo do PNB.
    Pan urzędnik obiecał wystawić je do 27,05,2010(środy).
    Co lepsze poinformowałem go moje sytuacji i powiedział,że możemy skrócić czas uprawomocniania się decyzji z 14dni na mniej bo żona jest tylko strona która może wnieść sprzeciw jak napisze oświadczenie.Co dziwne ona też jest inwestorem ...
  4. Domek w sosenkach-fotodziennik

    Ok.Projekt gotowy i skończony.
    Ba nawet 30 marca architekt złożył wniosek o PNB.Po jego pracach które trwały około 1,5roku,a miały trwać 2-3 m-c to wielki sukces.
    W miedzy czasie energetyka poinformowała nas,że odległość od trafo do działki to 238metrów i za 38m musimy zapłacić to jest 1817.Nie ma wyjścia trzeba zapłacić.
    Z PNB też nie mogło być" jak po maśle"-brakuje zaświadczenia z wodociągów,że działka nie ma możliwości podłączenia się do sieci ...
  5. Domek w sosenkach-fotodziennik

Strona 1 z 5