dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

T i A

  1. Domek w sosenkach-fotodziennik

    Chyba mam kryzys :evil: A spowodował go architekt :evil:
    Trzeba bedzie z nim powaznie porozmawiać.Coraz wiecej watpliwości które projektant powinien mi pomóc rozwiazać a on kompletnie nie wykonuje swojej pracy.Moze ma Świeta wyladuje w PL to nabiore troche sił.
  2. Domek w sosenkach-fotodziennik

    Nadal nic :evil:
    Czekam na pare odpowiedzi dotyczacych spraw techniczych projektu juz miesiac.
    Krew mnie zalewa.
  3. Domek w sosenkach-fotodziennik

    Długo nic nie pisałem bo utknołem.Nadal czekam na prąd.W miedzy czasie obdzwoniłem pare firm wiercacych studnie.Jedna z firm wydawaje sie rozsadna,30lat doswiadczenia w branzy,ojciec i syn.Do wywiercenia studni potrzebny jest prąd,wiec musze pozniej wrocic do tematu.

    Przeprowadziłem tez kasting na kierownika budowy tzn;
    -obdzwoniłem kilku z lokalnej gazetki
    Wybrałem poleconego przez forumowiczów Pana Roberta.
    Podziekowania dla mayland i M@riusz_Radom za polecenie ...
  4. Domek w sosenkach-fotodziennik

    Wczoraj z rodzinka wybraliśmy sie na plaze byl bardzo sloneczny dzien.Dodam,ze mieszkam w IRL a tu o slonce to towar deficytowy.Oczywiście zapakowałem ze soba metrówke i rzuty.Narysowalem rzuty na piachu tak dla sprawdzenia wielkości pomieszczen.
    Zdjecia rzutów na plaży

    http://img29.imageshack.us/slideshow...spizarniad.jpg

    Tylko parter narysowałem bo słonce ucieklo i musieliśmy sie zbierać.
    Okazalo sie ze garaz jest nie wystarczajaco ...
  5. Domek w sosenkach-fotodziennik

    Dzis siostra odwiedziła ostatnia włascicielke drogi i uzyskała zgode na poprowadzenie energii w drodze :D Jutro pełnomocnik podpisze nasza zgode i odsyłamy do biura projektowego.Zostaje tylko czekac na podłaczenie.
    Nastepny krok do przodu.
Strona 3 z 5