dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

papuch

  1. Papusiowe domisko

    REkordowa ilość wpisów do dziennika w dniu dzisiejszym ale od tych wczrajszych wydarzeń jestem cała zakręcona!
    Najnowszy pomysł zapodany przez naszego majstra:

    Świetlik nad schodami!

    Chcieliśmy pełne drzwi do pokoi i zaczęłam się zastanawiać czy to nie zaciemni nam całego korytarza na górze a majster na to: no to damy taki fajny świetlik w dachu i będziez miała jasne światło i pełne drzwi!

    No czy on nie jest kochany?
  2. Papusiowe domisko

    To nie koniec wydarzeń dnia wczorajszego...
    pan od wykonania przyłącza do wodociagu wyskoczył nam z terminem nie piątkowym tylko dzisiejszym i sam umówił się z wodociagami.
    Robią to właśnie w tej chwili ;-)
    Aha! i dostaliśmy niestamowitą wiadomość z enei!
    Załapaliśmy się 'psim swędem' na termin realizacji docelowego przyłącza w drugim kwartale czyli teraz! Podobno mamy kable wzdłuż działki więc 'w drodze wyjątku' mogą nas wpiąć we wcześniejszy ...
  3. Papusiowe domisko

    Zresztą jeśli będziemy chcieli jeszcze coś zmienić to mamy czas bo pan musi dostać kasę na zakup drewna... my oczywiście pojechaliśmy tam jakgdyby bankomaty były za każdym rogiem...błędne myślenie ;-)
    Wzięliśmy kilka drzwi z przeszkleniem do samego dołu i pan powiedział że szklarza on też załatwi i wstawi (tak jak chcemy) piaskowane szybki.
    Tylko jeszcze nie wiem czy robić jakiś wzorek na szybkach czy dać całe mleczne?
    Z wzorkami jest problem - trzeba ...
  4. Papusiowe domisko

    Przepiękne dzwi i byliśmy ugotowani.
    Pan który je robi niestety nie ma żadnego folderku ani nawet fotek drzwi które wykonał bo gdyby miał to pewnie siedzielibyśmy u niego ze dwa dni głowiąc się nad wyborem.
    A tak, zakochaliśmy sie w tych drzwiach które właśnie miał w warsztacie.

    Dla porównania: to są drzwi które były naszym wzorem (chodzi o kształt)
    ...
  5. Papusiowe domisko



    Sami widzicie...

    Dojechaliśmy na miejsce a tam mała stodoła i domek. Przy domku muczy w oborze krowa (jak mi się przypomniały wakacje u babci!)
    Majster nas prowadzi do gospodarza a my mamy lekki szoczek: gdzie tu robią dzrzwi? Bo nic takiego tu nie ma.
    Rozmawiamy kilka chwil z panem a on nas prowadzi do stodoły i naszym oczom ukazują się drzwi...cud-marzenie... ...
Strona 1 z 16