dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

papuch

  1. Papusiowe domisko

    jeszcze wszystko głęboko na papierze a ja już myślę jak to będzie w środku. Dzięki forum mam tyle pomysłów! Oto jeden z nich (zaakceptowany przez córcie- lokatorkę): drzewko na ścianie! Zrobię jej takie. Jak oni potrafili to ja nie! Niestety nie pamiętam komu za to dziękować ;-( dziękuję więc wszystkim!
  2. Papusiowe domisko

    Przeliczyłam koszty jak do tej pory. No mogło być gorzej.
    Czynności notarialne związane z zakupem działki 2.416,40 zł
    Zakup projektu ‘Dom w werbenach 5’ 1.990 zł
    Mapa do celów projektowych 488 zł
    Wydanie warunków przyłącza wodnego 26,84 zł
    Wypis i wyrys ze starostwa 57 zł
    Opłata za przyłącze energetyczne 2.055, 75 zł
    Wyrs i wypis z miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego 50 zł
    Razem: 7083,99 ...
  3. Papusiowe domisko

    Czasem jak tak sobie siedzę w domu to nie mogę przestać myśleć o tym naszym kawałku gleby ;-)
  4. Papusiowe domisko

    Kwiecień-czerwiec
    Poszukiwania projektu…trwały jakiś czas.
    Główne zamierzenia były takie: pokój nad garażem – mus! To ma być ‘kużnia’ małża ;-) Wszystkie kable i wzmacniacze i ‘cyje’ i stojaki utknięte w jedno miejsce szczelnie zamknięte.
    Pokój na dole- moje królestwo – zawalone papierzyskami.
    Trzy sypialnie – po jednej dla każdego.
    Dach dwuspadowy z lukfernami i małymi balkonikami po obu stronach. ...
  5. Papusiowe domisko

    Myśl o budowie zaskoczyła nas wszystkich. A było to tak: Nasze 62-metrowe mieszkanko (remontowane od 5 lat i ciągle w toku) zaczęło się kurczyć! Niby trzy pokoje, ale co to dla dwojga rozszalałych dzieciarków, męża muzyka i nauczycielki (mało zorganizowanej) wyglądało to tak: zabawka na zabawce obok kabli pełzających w każdym kącie i nakrytych startami testów.
    Te kable (mikrofonowe, zasilające i nie wiem jeszcze, jakie ale kłębiące się wszędzie) były zawsze ulubionymi ...
Strona 16 z 16