dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

papuch

  1. Papusiowe domisko

    Co do stropów to zrobiłam wypytywankę tu i tam i rzeczywiście był tańszy od innych. Bo jeśli wziać te nasze 135m2 stropu to wyjdzie ok 135 zł za metr (wszystko: płyty, beton, dozbrojenia, gwoździe itd)
    Strop wczoraj był podszalowany w miejscach gdzie są dodatkowe podciągi, zbrojenia i miejsca do nadlania a dziś nasi kochani panowie robią zbrojenia tego wszystkiego, zdaje się że też balkony mają iść w ruch oraz mają zbroić wieniec.
    Następnie (mam nadzieję ...
  2. Papusiowe domisko

    Szczególnie ta zjeżdżalnia kusi...w końcu ma u nas być 3 dzidzie + 2 duże o mocno zabawowej naturze ;-)
  3. Papusiowe domisko

    Myśleliśmy na temat schodów długo i dużo...
    jak wam się podoba?
    nie nie to nie u nas ;-)

    jednak wybraliśmy opcję drewniana...

    ...
  4. Papusiowe domisko

    Strop popłacony: wyszło nam dokładnie 10,400zł za płyty + 2,200 za transport i dźwig.
    Nie wiem czy zrobiliśmy interes życia - strop żerański miał być dużo tańszy od lanego... czy był? a to jeszcze nie koniec bo
    trzeba podolewać braki (wykusz i inne elementy na podciagi czy coś)
    Powiedzmy że mamy tego stropu 120 m2. Na razie wychodzi 105 zł za metr takiego stropu.
  5. Papusiowe domisko

    Okazuje sie że ten domek nie ma wcale takich metrów... jakby sie wydawało. Salon...właściwie salonik mógłyby być troszkę szerszy prawda? A kuchnia??? sami wydzicie że to nie rozpusta.
    To ja w kuchence- myju myju chlastu chlastu nie mam rączek jedenastu...


    Wracamy do salonu: ten brak w ścianie to miejsce na komin.

    ...
Strona 2 z 3