dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

wbrat

  1. wbrat - dziennik budowy

    11.12.2008

    Wczoraj minął TPsie termin podłączenia nam telefonu. A tego jak nie było, tak nie ma. Niby należy mi się w związku z niedotrzymaniem terminu jakieś odszkodowanie, ale szczerze mówiąc mało to pocieszające... :-?
  2. wbrat - dziennik budowy

    20-10-2008

    Jesień zawitała do naszego ogródka. Grabienie liści daje się we znaki, ale i tak naszego lasku byśmy za nic nie oddali...









    ...
  3. wbrat - dziennik budowy

    05-10-2008

    Witam,

    Baaaardzo dawno mnie tutaj nie było. Ale ponieważ w komentarzach pojawiła się prośba o kilka nowych zdjęć, to nadszedł czas na małą aktualizację.

    Trochę się uśmiałem czytając poprzedni wpis - a to dlatego, że teraz przeglądam forum za pomocą bezprzewodowego internetu w Orange - nie było innego wyjścia - to póki co u mnie jedyny sposób na dostęp do netu i muszę powiedzieć, że działa zadowalająco (oczywiście ...
  4. wbrat - dziennik budowy

    13-03-2008

    Przedwczoraj wziąłem na próbę bezprzewodowy internet w Orange. Mam sześć dni na testowanie, ale już wiem, że raczej się nie zdecyduje. O ile prędkość działania jest nawet niezła (mimo, że program obsługujący ten net pokazuje, że poziom sygnału jest raczej średni), to rozwalające są miesięczne limity transferu. Wydawało mi się, że 0,5gb wystarczy do przeglądania stron www i sprawdzania poczty. Jednak jak się doda fakt, że system oraz większość ...
  5. wbrat - dziennik budowy

    11-03-2008

    Właśnie dostałem pocztą oficjalne pismo z tepsy, że nie ma możliwości technicznych na podłączenie telefonu. Zaoferowali w piśmie, żebym podpisał z nimi umowę o przedłużonym okresie wykonania - bodajże 8 miesięcy... beznadzieja, ale cóż począć - pewnie podpiszę, bo w 8 miesięcy technologia nie zmieni się na tyle, żebym mógł się połączyć ze światem w jakiś inny cudowny sposób.

    Tylko żony mi szkoda, bo bardzo liczyła na internet ...
Strona 1 z 18