dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

wbrat

  1. wbrat - dziennik budowy

    01.02.2006

    Witam,

    Sporo czasu minęło od poprzedniego wpisu, ale tak to jest z sezonem zimowym: dom sobie schnie i nie potrzebuje przy tym żadnej pomocy. Jednak czas ten trzeba jakoś wykorzystać.

    Po pierwsze, zaczęliśmy starać się o podłączenie gazu. Gazownia poinformowała nas, że chętnie nas podłączą, jeśli zapłacimy ok. 8tyś zł za pociągnięcie rurki gazowej do granicy naszej działki :o. Przyznam, że trochę utknęliśmy w tym ...
  2. wbrat - dziennik budowy

    22.12.2005

    Witam,

    Od ostatniego wpisu minęło ponad 2 tygodnie a ja nadal nie mogę formalnie ogłosić przerwy zimowej - dekarze blachę poprawili więc dach jest już skończony na 100%, ale murarze mają jeszcze do podcięcia jeden otwór drzwiowy, który wyszedł im krzywo (całe szczęście, że to zauważyłem przed ostatecznym rozliczeniem robót). Przedwczoraj dzwonił szef ekipy deklarując, ze nastepnego dnia to poprawią i jednocześnie prosząc o zapłatę ...
  3. wbrat - dziennik budowy

    04.12.2005

    Witam po nieco dłuższej przerwie,

    Nie udało mi się uzupełnić dziennika przed delegacją, więc czynię to dopiero teraz. A ponieważ przerwa była dłuższa, to i zdjęć będzie trochę więcej 8).

    No więc po kolei: mamy już taras. Następnego dnia po wylaniu okazało się, że mieliśmy nielegalnego intruza na naszym terenie. Co gorsza był amatorem, bo zostawił ślady. Oto one:


    ...
  4. wbrat - dziennik budowy

    23-11-2005

    Witam,
    Co prawda dzis sroda, ale beda nowe zdjecia! :). Zona nie byla dzis w pracy (zapalenie spojowek 8) ), wiec pstryknela pare fotek. :D
    Murarze skonczyli dzis sciany dzialowe na poddaszu. Zostaly im jeszcze dzialowki na parterze, zamurowanie komina w salonie (patrz post np. z 8.10.2005), wylanie tarasu i kilka drobnych prac. Do piatku mają skonczyc (juz im wierzę :wink: ). W sobotę na pewno się nie pojawią ponieważ syn kierownika bierze ślub. ...
  5. wbrat - dziennik budowy

    19.11.2005

    Kolejna sobota, wiec i kolejna porcja zdjęć :D. Dekarze mieli przyjść w czwartek, ale w środę zadzwonili, że się nie wyrobią i będą dopiero w piątek. W piątek faktycznie przyszli, ale nie udało mi się pojechać na budowę, żeby zobaczyć efekty pierwszego dnia ich pracy. Pojechałem dopiero dziś, co zobaczyłem... za chwilkę ;).
    W poniedziałek na plac ma wrócić w pełnym składzie "stara" ekipa od murów i konstrukcji dachu. Mają ...
Strona 11 z 18