dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

inż. Mamoń

  1. Dziennik budowy inżyniera Mamonia

    Najnowsze wieści:

    Małżoncia przepędziła ekipę od drzwi garażowych. Nas uszkodzone nie interesują. Podobno jutro będą inne.
    Zaraz zbiorę się do domu powąchać cudne iszpańskie perfumy Deva. Sprawdzę czy na poddaszu da się wytrzymać. Może wietrzenie coś pomoże i da się jakoś przespać noc?
  2. Dziennik budowy inżyniera Mamonia

    Czy to dom czy budowa?

    No właśnie - co to jest gdzie obecnie mieszkamy? Już mi się wydawało, że to dom gdy nocą przez drzwi balkonowe patrzyłem na księżyc albo w niedzielę przez chwilę wylegiwałem się na leżaku opodal wielkiej góry humusu :D

    Ostatnie doniesienia:

    W sobotę sprawdzałem dlaczego w łazience jest tak zimno. (Nie wiem czy można to już nazwać łazienką - brak kafli, ściany to sam tynk lub GK, a na podłodze beton, prowizorycznie ...
  3. Dziennik budowy in?yniera Mamonia

    WITAMY ze wsi !!!

    Przeprowadzka poszła w miarę bezproblemowo. Cała akcja trwała niecałe 5 godzin. Trafiliśmy na dobrą firmę, która zapewniła nam nieodpłatnie ponad 30 mocnych kartonów, które są obecnie głównymi elementami umeblowania domu.

    Przeprowadziliśmy się do domu, w którym brak nawet jednej łazienki, a instalacja elektryczna składała się z 1 gniazda. Obecnie mamy czynne już kilkanaście gniazd i aż dwie lampy sufitowe (żarówki w oprawach, ...
  4. Dziennik budowy inżyniera Mamonia

    WITAMY !!!

    To nasz ostatni post ze starego mieszkania. Po 362 dniach nadszedł wielki dzień - PRZEPROWADZKA. Niestety TP nie stanęła na wysokości zadania i w nowym domu nie mam telefonu. Psiakość - a przecież wniosek złożyłem jakieś 2 tygodnie temu 8)

    Większość rzeczy mamy popakowanych i z trudem lawirujemy wśród kartonów. Niewiarygodne jak wiele gratów człowiek jest w stanie zgromadzić. Wielki wóz przyjeżdża o 15.00. Trzech strongmenów ma ...
  5. Dziennik budowy in?yniera Mamonia

    Oto przykładowy okaz zalasewskiej fauny. Zdjęcie tłumaczy dlaczego Inżynierowa odmówiła zamieszkania w naszym nowym domu....



    Co byście powiedzieli gdyby po otwarciu włazu na strych spadł taki oto mutant?
Strona 2 z 19