dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Komentarze

  1. Avatar aniqa1982
    Ja też jestem zwolenniczką niekoniecznie "wypasionych " sprzętów.
    JEśli chodzi o okap to nasz chcemy ,żeby dobrze wyciągał zapachy ponieważ mamy kuchnię otwartą na salon .I to jest najważniejsza cecha którą chcemy, żeby takowy okap posiadał. Reszta do uzgodnienia Sprzęt dobry wybraliście
  2. Avatar aniqa1982
    Bardzo ładne drzwi
    My właśnie też jesteśmy w trakcie wyboru drzwi zewnętrznych
    Te też nam siępodobają
  3. Avatar piotrp1
    A co kolega chce osignąć ? Bo jedno i druge jest złe.
  4. Avatar rewo66
    Jakiej maszynki natryskowej uzyważ? Takiej taniej z allegro czy coś bardziej wypasionego.
    Też zastanawiam się nad kupnem takowej zabawki. Czym gruntowałeś sciany? Niedługo czeka mnie gruntowanie i malowanie 500m2 ścian i 150m2 sufitów.
  5. Avatar maggieQ
    miejsce na winko, wygląda super i pomysł fajny, ciekawe rozwiązanie... tylko, że winko lepiej przechowywać w ciut chłodniejszych warunkach niż temp. pokojowa
  6. Avatar pablomoc
    Projektował szwagier architekt długo to nie trwało, około 15 minut jak się wie co się chce podoba się?
  7. Avatar asiazett
    Kto Wam projektował rozłożenie kolorów na elewacji? Robiliście projekt, czy sami?
  8. Avatar silencio
    Kiedy ja będę mógł tak napisać?
    Jaki to był koszt? My z sąsiadami (w sumie 7 działek), mamy do zrobienia prawie 300m wodociągu i 150 kanalizy. Koszty mnie przerażają. Dodatkowo we Wrocławiu MPWiK zwraca tylko 20% za wodę i 30% za kanalizę. Złodziejstwo w białych rękawiczkach. To jakby oddać coś prawie za darmo. Powinni od tego przynajmniej płacić podatek od wzbogacenia się skor mają 70/80% za darmo.
  9. Avatar pablomoc
    Ściany pną się do góry. Elementy robiące puki co największe wrażenie to narożne okno tarasowe 2 x 3m oraz narożne okno kuchenne