dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Komentarze

  1. Avatar devileczek
    Mały urwis Ciesze sie, ze jak sie wprowadzimy to bedzie juz troche starsza. Teraz to jest masakra ! Wszystko idzie w miazge
  2. Avatar devileczek
    Zgadzam sie, psuje to cala architekture. Kupilem ten plot razem z dzialka, na czas budowy jak znalazl, wysoki, mocny, trudno sforsowac i za darmo. Ale, teraz mam stres czy starczy mi kasy zeby go wymienic na cos ladnego.
  3. Avatar devileczek
    Wentylacja jeszcze niedokonczona, wszystko bedzie docieplone
  4. Avatar devileczek
    Tak, nad rekuperacja sleczalem sam, od projektu po wykonanie ( razem z przyszlym tesciem), cala rekuperacja z rekuperatorem wyjdzie mnie mniej niz 9-10tys.
  5. Avatar devileczek
    Dziekuje,
    jako ze jest to projekt nazywa sie Czekolada, wiec kolor czekoladowy, czyli mocny gleboki braz, stolarka ciemny orzech. Podbitka z blachy, z taka 'nie gladka' powloka. Wyszlo duzo taniej niz z drewna i nie trzeba konserwowac.
  6. Avatar Klasyka
    Witam

    Wygląda na to że buduję ten sam dom z nieco inna adaptacją. Fajnie że będzie gdzie podpatrywać bo jesteś bardzo daleko przed nami. My dopiero koniec lutego marzec wstawimy okna i ruszamy dalej. Czy dobrze rozumiem, że instalację rekuperacji wykonałeś sam?
  7. Avatar piotrp1
    Za produkcję tych ogrodzeń to powinni sadzać do pierdla Chociaż to raczej wina tych co kupują ten chłam.
  8. Avatar jossi
    uuu ale płot betonowy niszczy całe piękno domku..
  9. Avatar jossi
    Super! Bardzo ładnie! Podbitka piękna! Jaki to kolor, brąz czy czarny?
  10. Avatar ganiutek
    Śliczna Inwestorka!. Jest dla kogo się starać