dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

anikavonboger

  1. Projekt indywidualny - folwark:)

    OJOJOJOJOJOJOJOJ!!!! Nie wiem jak do tego mogło dojść, ale nie zamieściłam zdjęć kamiennych płytek, które mi się podobają. Już nadrabiam tę okrutną pomyłkę :wink:

    http://www.fotoszok.pl/show.php/8894...n-1-.jpg.html]

    http://www.fotoszok.pl/show.php/8895_sa-1-.jpg.html]
    Mam nadzieję, że właściciele poniższych zdjęć nie będą chcieli spotkać się ze mną w Sądzie. Skopiowałam je (na 99%) z Dzienników Budowy, ale tyle ich ostatnio przeglądam, ...
  2. Projekt indywidualny - folwark:)

    Na dziś mieliśmy zaplanowane spotkanie z Panem Elektrykiem, ale niestety chłop się rozchorował... i ustaliliśmy ponowny termin spotkania na wtorek. Do tej pory nie miałam świadomości jak bardzo trzeba mieć zaplanowany dom na tym etapie budowy. Przecież elektryk, hydraulik zapytają o konkrety - "Gdzie ma być gniazdko, gdzie ma być kibelek, itd.?" Zupełnie nie wiem dlaczego wydawało mi się, że mamy jeszcze bardzo dużo czasu na takie decyzje. Oczywiście moim marzeniem ...
  3. Projekt indywidualny - folwark:)

    Nie wiem, naprawdę pojęcia nie mam kiedy to się stało :roll: Zachorowałam. Ciężko i nieodwracelnie. Zobaczyłam je...już nawet nie jestem pewna gdzie, w magazynie wnętrzarskim, na zdjęciach forumowiczów a może jeszcze gdzie indziej - płytki kamienne, takie surowe, nieoszlifowane. Nic innego nie robię tylko ich szukam po internecie. Marzę o fotkach z wnętrzami, w których wykorzystano ten BOSKI surowiec.
  4. Projekt indywidualny - folwark:)

    Tak, wiem, że bardzo dużo wymagam ale...mam prośbę do wszystkich chętnych nieść pomoc :D Własnoręcznie sporządziłam :o projekt łazienki, która ma powstać przy sypialni. Ołówkiem - bo programy do projektowania mnie przerastają :roll: Mam nadzieję, że choć troszkę wiadomo o co chodzi na tym nieszczęsnym "projekcie".
    Drzwi wejściowe są przesuwane, okien jest pięć (po prawej i po lewej duże, a pozostałe - na ścianie na wprost wejścia małe i znajdują ...
  5. Projekt indywidualny - folwark:)

    Nie mogłam już wytrzymać z tęsknoty za domkiem i pojechaliśmy do niego w odwiedziny całą rodziną :D Jest śliczny - stoi tak cudnie ośnieżony, samotny wsród drzew - czeka aż się do niego wprowadzimy. Zrobiłam parę fotek podczas spaceru po okolicy.
    Tu moje dzieciaczki i mąż



    A na tej fotce widok na dom od strony lasu
Strona 3 z 11