dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

zygmor

  1. Dzienniczek Ewy i Zygmora

    Chyba wykończeniówka potoczy się jak należy, tylko wcześniej mamy długi weekend, który muszę zapełnić własną pracą. Chwilowo likwiduję góry drewna, które pozostały po rozbiórce starego domku. Jest tego sporo, choć już połowa trafiła na uporządkowane stągi, to reszta wymaga jeszcze sporo pracy, bo teraz coraz grubszy materiał.
  2. Dzienniczek Ewy i Zygmora

    Chyba warto było szukać dobrej ekipy od wykończeniówki, aby nie mieć kłopotów z poprawianiem po nich. Ta ekipa, która się zjawiła wydaje się bardo sumienna i kompetentna. Pracowali prawie bez odpoczynku i zrobili tyle roboty, że aż się wierzyć nie chce. A pracowało tylko dwóch robotników. Chwała im za to. Wymurowali wszystkie brakujące ścianki działowe i poprawili kilka niedoróbek. Po weekendzie tym majowym i długim biorą się za hydraulikę i kanalizę i to będą robić ...
  3. Dzienniczek Ewy i Zygmora

    Jutro nareszcie zapowiedział się szef ekipy od wykończeniówki, ciekawe, wygląda, że chce skończyć murowanie ścian działowych, a później może hydraulika, tynki wewnętrzne i kto wie czy nie wylewki...
  4. Dzienniczek Ewy i Zygmora

    I było tych wykonawców kilku i nikt się nie zdecydował na podjęcie prac.
    Dopiero skorzystałem z innej możliwości czyli z Forum i mamy już zaklepaną ekipę od instalacji elektrycznej. Byli widzieli umówiliśmy się na zakres robót i stawkę za punkt, będzie kosztował 30zł. Zaczynają w maju, ci wyglądają, że się nie wycofają jak inni.
    Nie mogąc doczekać się na murarza podjąłem próbę murowania, wymurowałem pierwsze warstwy brakujących ścian. Jutro planuję ...
  5. Dzienniczek Ewy i Zygmora

    Przemarsz kierowników kolejnych ekip i trudność podjęcia decyzji, bo nikt nie chce podać terminu rozpoczęcia prac, a nam troszkę zależałoby na czasie...
    Ale trudno taki okres nastał, wszyscy zajęci, matariały niedostępne, umówić się trudno...
    Ale tak psioczę a tu przed godziną nasz elektryk zapowiedział, że może wejść na nasz budynek po weekendzie majowym, więc termin do zaakceptowania jak i cena za całą usługę, ponad 80 punktów (gniazdek) plus oświetlenie. ...
Strona 11 z 32