dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

zygmor

  1. Dzienniczek Ewy i Zygmora

    Troszkę zaniedbałem ten wątek, ale już się poprawiam.
    Nie mam obecnie netu więc rzadko, ale będę tu zaglądał.
    Co u nas nowego?
    Mamy gotowe poddasze, to taki stan surowy, czeka nas malowanie, układanie podług i na koniec założenie grzejników. Parter jest już prawie skończony, choć została nam obudowa kominka i płytki w kuchni pomiędzy szafkami.

    Fotek chwilowo nie wklejam bo poczekam aż się troszkę rozluźni i zdejmiemy zabezpieczenia z mebli.
  2. Dzienniczek Ewy i Zygmora

    Zaczynają się problemy z instalacją elektryczną na poddaszu. Nie wszystko chce działać jak należy, chyba trzeba będzie poprosić elektryków, którzy kładli tę instalację o sprawdzenie tych obwodów.
  3. Dzienniczek Ewy i Zygmora

    Zaczynamy nowy etap na budowie, MAMY nareszcie uruchominy WC.
    To wielka chwila szczególnie że pogoda może być różna, w końcu idzie na zimę.
  4. Dzienniczek Ewy i Zygmora

    Wykorzystuję czas jak mogę najlepiej i wczoraj będąc po pracy wylałem ostateczną warstwę wylewki samopoziomującej w korytarzu na poddaszu. Teraz będzie można zrobić to samo w innych pokojach. Dziś zamierzam obejrzeć nowość tarnawy kominek o mocy 17kW Comfort, chyba Perfect Comfort, jest do obejrzenia w firmie Panek w Michałowicach, później mam zamiar założyć pierwszy czerpalny kran na parterze w toalecie i może coś jeszcze...
  5. Dzienniczek Ewy i Zygmora

    Szybka reakcja na poddaszu pomogła po kilku dniach sprawdzałem stan płyt OSB i wszystko wydaje się być w należytym porządku.
    A fachowcy byli wielce ździwieni, gdy zwróciłem im uwagę, że pomiędzy ociepleniem ścian a deskowaniem dachu powinna zostać szpara wentylacyjna, ja wiedziałem ale oni nie.
    Tych kilka dni przydało się na nadrobienie zaległości. Łazienka na parterze podniesiona wylewką, podobnie jak wiatrołap, drzwi przeciwpożarowe podniesione o 5cm, teraz ...
Strona 2 z 32