dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Beauty

Dworek by Sajdak - spełniamy nasze marzenia!

Oceń ten wpis
Witajcie w ten deszczowy ,pochmurny dzień!

No niestety pogoda nas w dalszym ciągu nie rozpieszcza;) pomimo optymistycznych prognoz jest nadal szaro i ponuro ,co oczywiście nie wpływa korzystnie na samopoczucie!

Jeżeli chodzi o prace na budowie ,to pocieszające jest to ,że cały czas postępują!:D Z układaniem kostki panowie zbliżają się już do bramy ,co niesamowicie cieszy.W międzyczasie próbuję powoli uzupełniać nasz dom ,kupując ,jak mi się wydaje ,rzeczy do życia niezbędne.:D Ostatni wyjazd do Ikei zaowocował nabyciem przeróżnej maści pojemników do żywności.,sortowników do śmieci,pojemników na pranie do garderób.Kup[ilam też przedłużenie blatu biurka dla Młodego ( bo to co ma wydawało mu się za małe) i drewniane nogi podtrzymujące blat biurka córki.Zastanawiałam się nad zakupem metalowych ,ale stwierdzilam ,że sa za mało stabilne by utrzymać bądź co bądź ciężki ,szklany blat.Córka jest bardzo zadowolona ,bo blat z jednej strony można podnosić,co daje efekt stołu kreślarskiego. Nie wspomnę o wieszaczkach,.pojemniczkach i donicach ( atut- były tanie:D) ,które mam zamiar przemalować na biało.Ale najbardziej cieszę się z materiału ,który zakupiłam z zamiarem uszycia niego rolet do kuchni.j Oczywiście bylo
trochę zamieszania ,bo najpierw okazało się ,że w porównaniu z innymi czerniami ,ta czerń wpadała bardziej w granat .Wahałam sie ,w końcu wyszłam z tym materiałem na zewnątrz .W świetle dziennym .okazał się czarny .Następny moment zwątpienia pojawił się ,gdy okazało się ,ze pasy są jednostronne ,a po drugiej stronie jest materiał biały .Nie chciałam ,żeby w oknach widoczna była z zewnątrz wisząca biała płachta ,więc kupiłam podwójną ilość tego materiału ,aby pasy były też widoczne od zewnątrz.W końcu wzięłam całą belę tego materiału.

To jest ten drugi od góry





Zapakowałam samochód po dach ,a po przyjeździe mój M stwierdził ,że żadnego konkretnego zakupu nie zrobiłam i co ja właściwie robiłam przez cały dzień?:D:D
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum