dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dom na zboczu

pytanie

Oceń ten wpis
Szukam ekipy do wjazdu na działkę (trzeba zrobić przepusty przez rów), może kogoś znacie? A wiecie może ile to może kosztować?
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar rutki
    Hej adk,
    my robimy wjazd z 6 kręgów o średnicy 1,5 m. Rów jest głęboki więc sporo roboty przy nim będzie. Jeśli chodzi o cenę, to jedna firma zaproponowała nam mostek -ok 30 tyś
    Inny sprawdzony lokalny gościu robiący tego typu większe sprawy powiedział 10 tyś, ale był chętny na negocjacje-powiedzieliśmy mu mu że max. 6, i po zastanowieniu ostatecznie się nie zgodził.

    Najtańszą ofertą jest również lokalny facet mający swój sprzęt i wykonujący tego typu robotę - 5 tyś z jego szalunkiem.

    Ogólnie sprawa ciężka - przynajmniej w naszym przypadku, ale wjazd musi być. Póki co wstrzymują nas jeszcze papierki, bo po dokładnym wytyczeniu okazało się że nie bardzo zrozumieliśmy się z projektantem!!
    Więc poprawiamy, bo inaczej większym samochodem nie dało by się zebrać zakrętu żeby wjechać na działkę (wąska droga i skarpa po jednej stronie, której oczywiście nie ma na żadnych mapach).
    Polecić Ci nie mam kogo bo jeszcze nie wypróbowaliśmy na własnej skórze, a poza tym to lokalny chłopek, więc pewnie zleceń z odległych miejscowości nie przyjmuje.

    Pozdrawiam, i życzę powodzenia w szukaniu!
  2. Avatar adk
    O mój Boże to mnie przeraziłaś cenami . Ja sobie po cichutku marzyłam, że to nie będzie kosztowało więcej niż 3000-4000 zł.
  3. Avatar adk
    A faktycznie z Twojego regionu chłopak miałby trochę daleko . Mam w okolicach Bochni sporą część rodziny , pozdrawiam serdecznie
  4. Avatar rutki
    No mnie też te ceny zwaliły z nóg! może Tobie uda się znaleźć kogoś tańszego. Tylko trzeba uważać żeby z niską ceną szła również i jakość -żeby wjazd się zapadł, rozjechał, albo nie popłynął z wodą (u nas bywa bardzo wysoka).
    Pozdrawiam i życzę powodzenia!
  5. Avatar adk
    Oj przyda się , przyda. Jak na razie wykonawca SSO (namawiany przeze mnie usilnie, żeby się zdecydował zrobić wjazd)... zrezygnował. Ale po długiej ze mną rozmowie (typu "proszę mnie nie zostawiać na lodzie") jeszcze się zastanawia. Tyle, że nie wiem ile by za ten wjazd chciał. Boję się, że dużo.