dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

asiazett

Elewacja skończona!

Oceń ten wpis
Wyszło trochę jagodowo, a nie do końca takie było załóżenie. Poza tym opaski wokół górnych okien powinny być wg mnie szersze (chciałam szersze, to mnie wszyscy temperowali, że 12 cm to maks co się daje, zrobili 15 cm, a 20 wyglądało by chyba lepiej) - ale szczerze Wam powiem, że mam to już tak głęboko w nosie - jak nigdy. Już się tylko zwyczajnie cieszę, że to koniec tego etapu - uff





Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar Asia az
    Bardzo mi sie podoba, wyglada super
  2. Avatar aksuda
    zazdroszczę postępów my, na razie zakupiliśmy styropian na ocieplenia
  3. Avatar dziub
    Bardzo fajnie wyszło. U nas za kolorystykę odpowiada żona więc pozwolę sobie zasugerować jej wasze rozwiązanie
  4. Avatar ganiutek
    Ślicznie domkowi w nowej sukience
    To nasza sfera najbliższego rozwoju, która jednak nieprędko chyba nastąpi...
    Gratulacje.
  5. Avatar asiazett
    Wow, wow, wow! Dzięki za słowa aprobaty. Życzę wszystkim szybkich postępów. Wiem jak to jest czekać na kolejny... Ale doczekacie się Na pocieszenie powiem, że my też niby JUŻ!, a w gruncie rzeczy to JESZCZE! Jeszcze ogrodzenie (czas: wycena, wybór, kasa, zamówienie materiału, czas na robociznę), ogród (czas: czekanie na ogrodzenie, czekanie na suchą pogodę, posianie trawy, aż trawa wyrośnie, domówienie/dowiezienie materiałów, a potem latami kolekcjonowanie roślinności ), a potem jedynie: urządzenie pokoju Ali, stół, półka pod TV, wymiana TV, zainstalowanie TV, kupienie kina domowego, może wreszcie jakieś wakacje, pierwsze od 2 - 3 lat... a na to wszystko jenda odpowiedź: KASY BRAK! I perspektyw na nią też tak więc delektujcie się czekaniem
  6. Avatar mgocha
    asiazett elewacja wyszła super

    a nad jakim ogrodzeniem myślałaś i z jakiej części dolnośląskiego jesteś? mój tato robi ogrodzenia kute może coś pomogę
  7. Avatar asiazett
    Jestem z tej części dolnośląskiego Tobie najbliższej chyba - Oleśnicy więc witaj Ziomalko Ale ogrodzenie będzie nie kute, tylko panelowe. Zjarzyj do mojego wątku - tam jest pokazane: http://forum.muratordom.pl/showthrea...ie-by-asiazett
  8. Avatar agulenkaosw
    badzo ladna masz elewacje
  9. Avatar ditomasso
    Piękny dom! Bardzo
  10. Avatar mariusz242
    Te bonie to poprostu paski pomalowane jak reszta elewacji? Tak? Nie wycinaliście rowków w styropianie anie nie naklejaliście pasków styropianu na elewację, zgadza się? Jeśli tak to imitują bonie bardzo fajnie.
  11. Avatar alusia1974
    Ladnie!Nawet bardzo.A z tymi paskami u gory,to mysle,ze sa wystarczajaco szerokie.Szersze chyba zaczelyby sie zlewac z dachem za bardzo-tak mi sie wydaje.Ladnie masz,wszystko sie bardzo dobrze komponuje.Jak mozesz,to napisz mi na priva jaki macie kolor-my tez jasny bedziemy robic i tez jakies obwodki wokol okien-a okna mamy zloty dab.A z obserwacji widze,ze ludzie czesto zle dobieraja kolory i wychodza im za ciemne lub za pstrokate(o matko,jaki mamy zielony dom kilka kilometrow od naszej budowy,oczy bola od patrzenia!).
  12. Avatar asiazett
    Witajcie, zapomniałam, że ktoś tu jeszcze może zaglądać Śpieszę z odpowiedziami. Kolory tynku podawałam tutaj: http://forum.muratordom.pl/entry.php...olory-elewacji

    Wklęsłe, jasne paski są pomalowane farbą w kolorze jasnego tynku, a na to nachodzi ciemny tynk. Są to więc takie płytkie bonie. Nie rzeźbiliśmy w styropianie Tak to było kładzione: http://forum.muratordom.pl/entry.php?124575-Elewacja

    U nas właśnie sąsiedzi robią elewację. Kolejna brzoskwinka Uwierzcie, że już wolałabym neonowy seledyn niż te mdłe kolory, jakich wszędzie pełno. Przecież kolorów jest tak dużo...
    Updated 16-04-2014 at 08:27 by asiazett
  13. Avatar aniqa1982
    Asiulkaaa!!Jaki macie dokładnie kolor elewacji?i jaka firma ?