dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

giza25

Pelikan 6 lat później

Oceń ten wpis
Witam, nie było mnie tu 6 lat. Ale mój Pelikan stoi i pięknieje. Z roku na rok coś się zmienia, dokłada, poprawia, udoskonala. Jednym słowem dom to wieczna skarbonka ale każdy z nas to kocha.
Po tym czasie mogę rzec jedno... nadal jestem bardzo zadowolona ze swojego domu. Jeśli bym mogła coś poprawić to byłyby to szczegóły, wręcz kosmetyka. Dom jest przytulny i funkcjonalny. A przede wszystkim idzie w nim szybko posprzątać!!! Dla mnie to bardzo istotna sprawa.
Nie ma dzisiaj niestety zdjęć... ale zobowiązuje się w weekend porobić kilka i je tu umieścić. Tak w woli przypomnienia.
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar jolkakru
    Witaj, Izunio! Jak się cieszę, że się odezwałaś! Zamilkłaś tak nagle, nic nie napisałaś o swojej, mającej się pojawić na świecie córeczce! Napisz coś, wklej zdjęcia swojego Pelikana. Dzięki tobie nie musiałam sobie wyobrażać swojego przyszłego domku,bo tak ładnie pokazywałaś go na zdjęciach. Jestem ci bardzo wdzięczna. My też ciągle coś zmieniamy, kolory pomieszczeń, wystrój, nie wspominając o ogrodzie.Czekam niecierpliwie na zdjęcia i chociaż kilka zdań o rodzince. Pozdrawiam Cię serdecznie, Jola