dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

O tym jak Wiśnia zbudował nam dom...na urlopie

Zmagania z oczkiem prawie zakończone

Oceń ten wpis
Dziś zakończyliśmy zmagania z oczkiem i w końcu możemy posiedzieć sobie na tarasie. Trzeba jeszcze wyczyścić wodę, nasypać grysu na dno i zasadzić rośliny oraz trawę koło płyt, ale i tak już wygląda to lepiej niż wcześniej

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_9897.jpg
Wyświetleń:	579
Rozmiar:	87,9 KB
ID:	317351

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_9898.jpg
Wyświetleń:	489
Rozmiar:	88,0 KB
ID:	317352

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_9899.jpg
Wyświetleń:	458
Rozmiar:	87,3 KB
ID:	317353

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_9906.jpg
Wyświetleń:	455
Rozmiar:	90,9 KB
ID:	317355
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar ann_a
    super! rozwiązanie bardzo na czasie, myślę, że to miejsce będzie często użytkowane, z resztą sama chętnie posiedziałabym u Was na tarasie!
  2. Avatar DRDZ
    Oczko, czy raczej basenik - ładne, ale jakie widoki!!!
  3. Avatar mlena_w
    Dziękuję za miłe słowa Widoki rzeczywiście są niesamowite - zarówno w dzień jak i nocą, kiedy widać w dolinie oświetlone miasto Mieszkamy tu już trzy i pół roku i do tej pory się nimi zachwycamy!
  4. Avatar dziub
    lokalizacja rewelacja
  5. Avatar ditomasso
    Pięknie!
    Może i ja powinnam sobie akwen przy pergoli sprawić
    A zdradź mi proszę, jaką funkcję pełnnią te zasłony przy pergoli?
    Bo ja myślę o zadaszeniu z płótna żaglowego, a o zasłonach nie myślałam...
  6. Avatar mlena_w
    Zasłony pełną raczej funkcję ozdobną - tak żeby było przytulnie. Od słońca nie osłonią, bo są z bardzo cienkiego materiału, woalu. Docelowo ta pergola zarośnie bluszczem winnym, który pięknie wygląda jesienią - jest czerwony Póki co my też stosujemy żagiel jako ochronę od słońca Musimy kupić tylko nowy, bo już nam się zużył
  7. Avatar Ania "Hexe"
    pergola super, oczko również, wszystko prezentuje się rewelacja
  8. Avatar mlena_w
    Dziękuję za słowa uznania! Każdy miły komentarz cieszy , tym bardziej, że wszystko to nasza mozolna praca!
  9. Avatar U Jaśków
    RE-WE-LA-CJA!!! Pomysł realizacja wykonanie i te widoki!
  10. Avatar Bepo
    Cudo!!!
  11. Avatar markoz86
    Pięknie, brak słów
  12. Avatar nionia
    Bardzo fajnie, ciekawa jestem, jak tam u was z wiatrem, sądząc po widokach, może być kłopot z utrzymaniem na miejscu choćby lampionów widocznych na zdjęciach, może się mylę, proszę o odpowiedź. U nas taras wystawiony na wiatry południowo-zachodnie, które naj -częściej wieją właśnie latem, niestety nie da się nawet otworzyć drzwi na taras, bo fruwają firanki. Z konieczności taras został zabudowany.
  13. Avatar mlena_w
    Nionia, u nas też wieje dni ciszy są nieliczne. Ale to uroki mieszkania na górce, po to by posiadać widok Lampiony nigdy nie zostały zdmuchnięte - no może raz, ale była wtedy naprawdę straszna wichura, potem się nie zdarzało. W lecie drzwi na taras są zazwyczaj odsunięte, obiad czy kawa na zewnątrz późną wiosną i latem to już u nas zwyczaj. Wiatr czasami przeszkadza, ale staramy się obciążać obrus. Teraz z jednej strony taras jest obudowany ogrodem zimowym, co go trochę osłania. Rośnie też sobie powoli winobluszcz, który docelowo ma być na całej pergoli. Myślę, że on też trochę wyciszy taras.